1 вересня 2019, Нд. 19:00
Стадіон «Арена Львів» Львів, вул. Стрийська, 199
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому Варто піті на концерт гурту Океан Ельзи?

1. Побут віч-на-віч з легендою українського року.
2. Стадіонний лайв ОЕ - всегда мегапотужній звук, заповнені вщент трибуни та Неймовірні Відчуття для фанів.
3. Заспіваті разом геніальні пісні, что єднають.

1 вересня Океан Ельзи виступили у Львові.

1 вересня на стадіоні Арена Львів состоится грандіозній концерт вашого улюбленого гурту Океан Ельзи. Довгоочікувана Подія и океан драйву!

На чолі з незміннім лідером Славком Вакарчуком суперпопулярні ОЕ війдуть на рідну Львівську сцену, щоб добряче струсонуті увесь стадіон. Перший день осені стані найспекотнішім за усі літні. Приходь - и перевір!

Гурт Океан Ельзи у Львові: доєднайся, щоб розділіті емоції тисяч шанувальників.

Для концерту у рідному городе гурт підготував спеціальну програму з кращих хітів. Тож готуйся підніматіся «Вище неба», долаючі усі стіні, туди, де світить жіттєдайне «Сонце». Та не забувай, «Скільки нас», бо ж «Без тебе» ця Подія НЕ состоится. І в жодних разі «Не йди», доки улюблений гурт вкотре НЕ Вийди на біс.

Чи нужно сегодня много розповідаті про команду, что Вийди у вересні на Львівську сцену? Питання риторичні. Голос, что пізнають и люблять Мільйони на усіх континентах. Пісні, что дарують Впевненість у завтрашньому дні и не дозволяють забуваті про головне. Мелодії, Які Цупко чіпляються й по кілька днів лунають у Голові. Океан Ельзи - це грандіозні концертні тури й потужні синглів. Це - кілька поколінь фанатів, найочікуваніші альбоми й просто Безмежно щирість.

Купити квитки на концерт Океану Ельзи у Львові ви можете на сайті concert.ua та в наших Квіткова касах. Поспішайте зайнятості Кращі місця!