Оксамитовий сезон. "Мадам Батерфляй"

6 вересня 2019, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Мадам Батерфляй»?

1. Глибокий зміст і національний колорит.
2. Зворушлива історія головної героїні.
3. Приголомшливий інтернаціональний склад артистів і творців опери.

Опера «Мадам Батерфляй» в Одесі.

6 вересня на сцені Одеської опери - легенда світової сцени, шедевр Джакомо Пуччіні «Мадам Батерфляй». Подія відбудеться в рамках фестивалю «Оксамитовий сезон» і вже приречене на аншлаг. НЕ пропустіть!

З плином часу навіть найвідоміший сюжет знаходить особливий колорит, наповнюється новими фарбами і емоціями, ввічливо ухиляючись від усталених канонів. А коли за постановку беруться кращі з кращих, формуючи потужну інтернаціональну команду професіоналів, потрібно чекати чогось справді надзвичайного. Приходьте і отримаєте свою порцію хвилюючих емоцій!

«Мадам Батерфляй» в Одеській опері: вічно хвилююча тема трагічної любові.

Твір, який пропонують вашій увазі, багаторазово було представлено в найвідоміших операх світу. Головною особливістю роботи Пуччіні є переважання світу почуттів над світом матеріальним. І тому національний колорит Японії є лише основою для зображення всієї складності і глибини людських взаємин.

Егоїстичний Пінкертон і чиста Чіо-Чіо-сан - між ними прірва, але доля зводить їх разом, оголюючи душі і примушуючи глядача щиро співпереживати.

Партія Чіо-Чіо-сан - солістка Національної опери України, народна артистка України Лілія Гревцова.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.

Режисер-постановник - Анатоль Прейслер (Австрія).

Вибрати зручні місця в залі і купити квитки на оперу «Мадам Батерфляй» можна на concert.ua

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Бал на честь короля 23 лютого 16:00, Нд Бал на честь короля Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 23 лютого Бал на честь короля Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати SuperNatural Wine Festival 29 лютого 12:00, Сб SuperNatural Wine Festival Київ, M82 від 200 грн. SuperNatural Wine Festival Вже не хочу 29 лютого SuperNatural Wine Festival M82 Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати