Оксамитовий сезон. "Маскарад"

11 вересня 2019, Ср. 18:30
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на балет «Маскарад»?

1. Надихнутися новим яскравим прочитанням класичного твору.
2. Пережити повне занурення в динамічний сюжет.
3. Переглянути постановку на одному диханні і зрозуміти: це чудово!

У Театрі опери і балету - «Маскарад» на музику Арама Хачатуряна, в редакції Едгара Оганесяна. Знаменитий сюжет Лермонтова знайшов друге дихання, і ви повинні це оцінити!

Глядачам пропонується оновлена постановка, з використанням унікальних сценографических рішень і сучасної хореографії. Одним словом, сцену охопить яскраве динамічне дійство, яке подарує публіці чимало сюрпризів.

«Маскарад» в Одеській опері - це максимально відточені образи героїв, це оновлені костюми і ефектні декорації. Це ідеальне творіння для гурманів!

За часів Лермонтова драму «Маскарад» навіть не допустили в публікацію. Про сценічного життя твору, само собою, і мови бути не могло. Цензорів збентежили «занадто різкі пристрасті» і деякі інші деталі. Але час настав, і «Маскарад» здобув заслужене визнання. І сьогодні однойменний балет з успіхом ставиться на багатьох театральних сценах.

Що таїться за масками? Любов і пристрасть, ревнощі - почуття і емоції, висікали з сердець іскри. Чи може подібний букет когось залишити байдужим?

Тривалість вистави - 1 год 40 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!