Оксамитовий сезон. "Орфей і Еврідіка"

13 вересня 2019, Пт. 18:30
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Орфей і Еврідіка»?

1. Неможливо уявити собі новий «Оксамитовий сезон» без «Орфея і Еврідіки».
2. Опера поставлена за участю запрошених артистів зі світовими іменами.
3. Поєднання класики з сучасними технологіями захоплює і надихає.

Опера «Орфей і Еврідіка» в Одесі.

13 вересня в Одеській опері - «Орфей і Еврідіка». Творці готові підкорити публіку новою концепцією, яка перетворила класичний сюжет в багатовимірний шедевр. НЕ пропустіть!

Сучасного глядача непросто здивувати. Але опера, в якій цифрові технології гармонійно інтегрувалися в світову класику, нікого не залишить байдужим!

«Орфей і Еврідіка» в Одеській опері: неординарний концепт і фантастична хореографія.

Сміливість і багатство уяви творців опери захоплюють. Новий підхід до відомої класики - це завжди ризик. Але в даному випадку - цілком виправданий. Креатив і професіоналізм творців опери «Орфей і Еврідіка» поглинає 100% уваги глядачів. Сюжет тримає в напрузі до самого завіси.

Але при всьому інтересі до новизни публіка все ж зберігає відданість головної теми всіх часів і народів - темі кохання. Рухомий сильним почуттям Орфей в спробах повернути свою кохану потрапляє в Царство Мертвих за допомогою ... очок віртуальної реальності. Що ж, століття, змінюючи один одного, приносять нові рішення. І головна мудрість - зуміти їх правильно використовувати.

Партію Орфея виконає контр-тенор з Італії Рафаелі Пе, визнаний кращим з італійських контр-тенорів нашого часу британським виданням The Times.

Диригент - Заслужений артист України Ігор Чернецький.

Режисер-постановник - Павло Кішка.

Оформити квитки з пару хвилин можна на сайті concert.ua

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Halloween festival 26 жовтня 14:00, Сб Halloween festival Одеса, Одесская Киностудия від 120 грн. Halloween festival Вже не хочу 26 жовтня Halloween festival Одесская Киностудия Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 499 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Whisky Dram 26 жовтня 12:00, Сб Whisky Dram Київ, M82 від 550 грн. Whisky Dram Вже не хочу 26 жовтня Whisky Dram M82 Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 299 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати