24-pay-mark Created with Sketch.

Оксамитовий сезон. "Прийдешній геній"

від 320 грн.

Про подiю

Концерт «Прийдешній геній» в Одесі відбудеться в Одеському театрі опери та балету.

Чому варто піти на концерт «Прийдешній геній» в Одесі?

  1. Вишукана Гала-імпреза в Одеській опері
  2. Досвідчені та молоді талановиті виконавці на одній сцені.
  3. Розмаїта феєрія емоцій для публіки.

Оксамитовий сезон. Концерт «Прийдешній геній» в Одесі

Одеський театр опери та балету запрошує на Гала-імпрезу «Прийдешній геній. Ukraine Classic NEXT»! У непересічній події беруть участь обдаровані діти та молодь, солісти, артисти, а також оркестр Одеської опери під управлінням т.в.о. головного диригента Володимира Врублевського.

Масштабний творчий підсумок фестивальної програми Одеської опери

В рамках особливої події свою майстерність на головній сцені театру продемонструють визнані майстри та майбутні генії мистецтва: музиканти і співаки, диригенти і танцівники. У програмі імпрези:
  • знаменита класика з опер Дж. Россіні, В.-А. Моцарта, В. Беліні, мюзиклів та оперет Дж. Сарторі, Й. Штрауса, Л. Уебера;
  • яскраві інструментальні твори з доробку А. Вівальді, Й. С. Баха, Ф. Мендельсона, М. Скорика, О. Родіна;
  • фрагменти всесвітньо відомих балетів «Дон Кіхот», «Пахіта», «Есмеральда» та блискучі зразки сучасної хореографії.
Тривалість події – 1 година 50 хвилин, з антрактом. Обов’язково подаруйте собі неймовірний вечір в атмосфері високого мистецтва та познайомтесь з майбутніми зірками театру!

Де купити квитки на концерт «Прийдешній геній» в Одесі?

Замовляти квитки дуже зручно онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати