Оксана Муха

13 жовтня 2020, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 330 грн.
від 330 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.

Подію перенесено з 28 квітня на 13 жовтня

. Всі квитки є дійсними на нові дати. У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами. Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію на плаву, розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
[email protected]

Оксана Муха в Києві – великий сольний концерт співачки відбудеться 13 жовтня в Жовтневому палаці, Київ.

Чому варто піти на концерт Оксани Мухи?

  1. Почути душевні українські пісні в живому виконанні.
  2. Насолодитися красивим голосом Оксани.
  3. Подарувати собі вечір неймовірної живої музики.

Оксана Муха: душа української пісні

Співачку Оксану Муху називають душею української пісні. Вона завоювала серця тисячі слухачів на шоу "Голос країни" і стала його переможницею. Разом із зірковим наставником Даном Баланом, вона вибрала незвичайний шлях участі в шоу – Оксана стала першою виконавицею, яка пройшла весь шлях в талант-шоу, виконуючи виключно українські пісні.

Однак задовго до "Голосу" Оксана Муха вже отримала визнання як талановита українська співачка. На її рахунку Гран-прі міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011), на якому її назвали українською Квіткою і порівняли з легендарною американською співачкою українського походження.

«Квітка Цісик повернулася до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку.

Репертуар співачки Оксани Мухи

Музика Квітки Цісик завжди надихала Оксану, тому ці пісні займають важливе місце в репертуарі виконавиці. Завдяки "Голосу" вона відкрила пісні Квітки мільйонам слухачів, а своєю творчістю продовжує справу знаменитої артистки.

Крім цього, Оксана виконує старовинні українські пісні, а також вплітає ці мотиви в сучасну авторську експериментальну музику. Мета Оксани – знайомити з українською піснею не тільки самих українців, а й відкривати її різноманітність і красу для всього світу.

«Українська пісня — код української нації», – говорить співачка.

Де купити квитки на концерт Оксани Мухи в Києві?

Вибирайте кращі квитки на концерт Оксани Мухи на Concert.ua онлайн. Швидше за все оплатити квиток онлайн і одразу отримати на електронну пошту. Також у нас доступні кур'єрська доставка і бронь з можливістю самовивозу з квиткового офісу в Києві.