Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч"

15 січня 2020, Ср. 19:30
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві - фото №1 Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві
Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві - фото №2 Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві афіша
Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві - фото №3 Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві квитки
Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві - фото №4 Оксана Муха. Різдвяний концерт "Тиха ніч" у Києві на concert.ua

Про подiю

Оксана Муха – з Різдвяним концертом «Тиха ніч» у Києві! 15 січня на сцені Національної опери України співачка зачарує своїм голосом.

Чому варто піти на Різдвяний концерт «Тиха ніч»?

1. Бути причетним до магії різдвяної музики.
2. Отримати насолоду від неймовірного співу виконавиці.
3. Зробити собі чарівний подарунок на новорічні свята.

Різдвяна коляда з Оксаною Мухою

Уже стало доброю традицією – колядувати з Оксаною Мухою. Кілька років поспіль у січні співачка запрошує на свої Різдвяні концерти. Зима цьогоріч – не виняток. У Києві 15 січня 2020 року на сцені Національної опери України володарка титулу «Голос країни», заслужена артистка України презентує нову Різдвяну програму «Тиха ніч».

Оксана Муха в Києві

Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна та дружня коляда. У новій концертній програмі співачки – автентичні та авторські колядки в несподіваних аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі «Добрий вечір тобі», «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», що з року в рік звучать у кожній українській родині.

Від тихої – до гучної коляди, яку обов’язково підхопить увесь зал! – каже Оксана Муха.

Не обійдеться, звісно, без святкових прем’єр і творчих експериментів.

Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? – зауважує Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму – так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами та найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла з'явиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ!

Традиційний різдвяний концерт

«Тиха ніч» від Оксани Мухи – це не лише про пісенну традицію Різдва, це також про відчуття затишку та єдності української землі. Про ту неймовірно теплу атмосферу, яка панує в кожній українській домівці у часі, коли звучить Коляда. Відтак на сцені та в залі співачка та її музиканти намагатимуться передати те щемке й таке рідне з дитинства передчуття дива та відчуття Різдвяного піднесення.

Квитки придбайте на сайті Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром.