Оксана Муха

12 листопада 2020, Чт. 19:00
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

Оксана Муха в Івано-Франківську - фото №1 oksana-muha-ivano-frankivsk-bis_ivano-frankovskiy-teatr-im.-i.-franko_230420201900_592
Оксана Муха в Івано-Франківську - фото №2 oksana-muha-ivano-frankivsk-bis_ivano-frankovskiy-teatr-im.-i.-franko_230420201900_628
Оксана Муха в Івано-Франківську - фото №3 oksana-muha-ivano-frankivsk-bis_ivano-frankovskiy-teatr-im.-i.-franko_230420201900_570
Оксана Муха в Івано-Франківську - фото №4 oksana-muha-ivano-frankivsk-bis_ivano-frankovskiy-teatr-im.-i.-franko_230420201900_404
Оксана Муха в Івано-Франківську - фото №5 oksana-muha-ivano-frankivsk-bis_ivano-frankovskiy-teatr-im.-i.-franko_230420201900_385
Оксана Муха в Івано-Франківську - фото №6 oksana-muha-ivano-frankivsk-bis_ivano-frankovskiy-teatr-im.-i.-franko_230420201900_403

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Концерт перенесено з 23 квітня на 12 листопада.

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Сайт: https://bigshow.ua
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/bigshow.ua/
Email: [email protected]

12 листопада на численні прохання співачка Оксана Муха дасть великий концерт «Найгарніші пісні України НА БІС» у Івано-Франківську! Виступ відомої виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України, у супроводі групи музикантів відбудеться у Національному драматичному театрі ім. Івана Франка!

Оксана Муха – українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроекту «Голос країни» у команді зіркового тренера Dan Balan. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні».

«Так звучить душа України, так співає сама Україна», - казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан.

Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроекті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик».

«Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку.

Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. Власне, на «Голосі країни» Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження, яка понад усе на світі хотіла, щоб слава про українську пісню не знала кордонів.

У репертуарі Оксани Мухи – твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики.

Мета Оксани Мухи проста і велична водночас - щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю. «Українська пісня – код української нації», - каже співачка.