24-pay-mark Created with Sketch.

Оксана Муха

від 290 грн.

Галерея

Оксана Муха у Львові - фото №1 Оксана Муха у Львові
Оксана Муха у Львові - фото №2 Оксана Муха у Львові афіша
Оксана Муха у Львові - фото №3 Оксана Муха у Львові квитки
Оксана Муха у Львові - фото №4 Оксана Муха у Львові на concert.ua
Оксана Муха у Львові - фото №5 Оксана Муха у Львові фото

Про подiю

KVITKA: НА БІС! »- Оксана Муха повторить у Львові сольні концерти до 65-річчя Квітки Цісик.

Цієї весни в рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи «Спасибі тобі, Квітко», присвяченого 65-річчю легендарної американської співачки українського походження Квітки Цісик, по всій Західній Україні відбулося близько двох десятків концертів «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ». У рідному Львові Оксана дала аж три аншлагових виступи. Тому, щоб цю концертну програму почув ще більше справжніх поціновувачів української пісні, Муха оголошує додаткові концерти «KVITKA: НА БІС!». День і місце зустрічі - 14 листопада, Національний театр ім. М. Заньковецької. Початок концертів - о 17:30 і 20:00.

Оксана Муха - володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулася до нас голосом Оксани Мухи», - так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недарма - Оксана росла на музиці Квітки, має її пісні в своєму репертуарі. - Для мене дуже цінно, що саме в цьому році, коли Квітці Цісик було б 65, я і мої музиканти змогли відкрити її для тисяч українців, - розповідає Оксана Муха. - Я такий радий, що концерти «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», куди б ми з ними не приїхали, збирали повні зали: в Тернополі, Івано-Франківську, Коломиї, Дрогобичі, Стрию, Червонограді ... А три аншлаги в рідному Львові! Це так красиво, що українці хочуть чути українську пісню - справжню, глибоку, глибинну ... Тому я хочу, щоб ми ще раз пораділи день народження Квітки Цісик - на концертах «KVITKA: НА БІС!» 14 листопада в Театрі ім. М. Заньковецької. Квітка нескінченно любила Україну і всю себе без залишку віддала нам. Нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто ці концерти - мріях з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї. У програмі концертів «KVITKA: НА БІС!» - найкращі пісні з репертуару Квітки Цісик, які будуть звучати як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом з Оксаною Мухою на сцені будуть симфонічний оркестр і рок-група. Спеціальний гість - скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Готує Муха і кілька творчих сюрпризів! Примітно також, що цієї осені концерти, які Оксана Муха присвячує Квітці Цісик, відбудуться також в декількох містах сусідньої Польщі. Також ведуться переговори про гастролі з цією програмою в США і Канаді.

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати