від 190 грн.

Галерея

Оксана Муха у Львові - фото №1 Оксана Муха у Львові
Оксана Муха у Львові - фото №2 Оксана Муха у Львові афіша
Оксана Муха у Львові - фото №3 Оксана Муха у Львові квитки
Оксана Муха у Львові - фото №4 Оксана Муха у Львові на concert.ua
Оксана Муха у Львові - фото №5 Оксана Муха у Львові фото

Про подiю

KVITKA: НА БІС! »- Оксана Муха повторить у Львові сольні концерти до 65-річчя Квітки Цісик.

Цієї весни в рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи «Спасибі тобі, Квітко», присвяченого 65-річчю легендарної американської співачки українського походження Квітки Цісик, по всій Західній Україні відбулося близько двох десятків концертів «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ». У рідному Львові Оксана дала аж три аншлагових виступи. Тому, щоб цю концертну програму почув ще більше справжніх поціновувачів української пісні, Муха оголошує додаткові концерти «KVITKA: НА БІС!». День і місце зустрічі - 14 листопада, Національний театр ім. М. Заньковецької. Початок концертів - о 17:30 і 20:00.

Оксана Муха - володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулася до нас голосом Оксани Мухи», - так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недарма - Оксана росла на музиці Квітки, має її пісні в своєму репертуарі. - Для мене дуже цінно, що саме в цьому році, коли Квітці Цісик було б 65, я і мої музиканти змогли відкрити її для тисяч українців, - розповідає Оксана Муха. - Я такий радий, що концерти «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», куди б ми з ними не приїхали, збирали повні зали: в Тернополі, Івано-Франківську, Коломиї, Дрогобичі, Стрию, Червонограді ... А три аншлаги в рідному Львові! Це так красиво, що українці хочуть чути українську пісню - справжню, глибоку, глибинну ... Тому я хочу, щоб ми ще раз пораділи день народження Квітки Цісик - на концертах «KVITKA: НА БІС!» 14 листопада в Театрі ім. М. Заньковецької. Квітка нескінченно любила Україну і всю себе без залишку віддала нам. Нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто ці концерти - мріях з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї. У програмі концертів «KVITKA: НА БІС!» - найкращі пісні з репертуару Квітки Цісик, які будуть звучати як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом з Оксаною Мухою на сцені будуть симфонічний оркестр і рок-група. Спеціальний гість - скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Готує Муха і кілька творчих сюрпризів! Примітно також, що цієї осені концерти, які Оксана Муха присвячує Квітці Цісик, відбудуться також в декількох містах сусідньої Польщі. Також ведуться переговори про гастролі з цією програмою в США і Канаді.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати