24-pay-mark Created with Sketch.

Оксана Пекун

від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Оксана Пекун у Кропивницькому відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2023-01-26 в 18:00 на локації Кіровоградська обласна філармонія, Кропивницький.
Ви можете придбати квитки на Оксана Пекун на Concert.ua онлайн.Співачка і телеведуча, народна артистка України Оксана Пекун постійно перебуває у вирі найактуальніших подій у країні. З початку великомасштабного вторгнення рашистів в Україну співачка взяла участь у десятках благодійних концертів для захисників Вітчизни у різних містах і селищах України, виступала у багатьох волонтерських теле- і радіоефірах.
За понад чвертьвіковий період активних виступів на українській естраді Оксана Пекун провела сотні концертів по усій Україні, здобула прихильність як вишуканих поціновувачів української пісні, так і широких мас простих любителів неповторних народних мелодій найвіддаленіших регіонів України. Адже як музична керівниця і незмінна ведуча телепрограми "Фольк-music' Першого Національного разом із своєю командою вона віднайшла більше півтора тисячі маловідомих українських народних пісень і повернула їх до життя у виконанні зірок української естради та популярних молодіжних гуртів.
Оксана Пекун - людина з активною життєвою позицією, співачка, що постійно самовдосконалюється, готує нові музичні дарунки своїм шанувальникам, усім любителям наймелодійнішої у світі української пісні.
У ці дні Оксана Пекун разом з однодумцями Tusa agency вирушає у концертний тур містами України, щоб ще раз представити численним шанувальникам свої популярні пісні і частину зібраних коштів перерахувати на потреби нашим Захисникам.

То ж до зустрічі з Вами, наші слухачі, на святі української пісні!