24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Оксана Пекун

25 січня 2023, ср. 18:00
від 270 ₴
від 270 ₴

Про подiю

Оксана Пекун в Одесі відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2023-01-25 в 18:00 на локації Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Оксана Пекун на Concert.ua онлайн.


Співачка і телеведуча, народна артистка України Оксана Пекун постійно перебуває у вирі найактуальніших подій у країні. З початку великомасштабного вторгнення рашистів в Україну співачка взяла участь у десятках благодійних концертів для захисників Вітчизни у різних містах і селищах України, виступала у багатьох волонтерських теле- і радіоефірах.
За понад чвертьвіковий період активних виступів на українській естраді Оксана Пекун провела сотні концертів по усій Україні, здобула прихильність як вишуканих поціновувачів української пісні, так і широких мас простих любителів неповторних народних мелодій найвіддаленіших регіонів України. Адже як музична керівниця і незмінна ведуча телепрограми "Фольк-music' Першого Національного разом із своєю командою вона віднайшла більше півтора тисячі маловідомих українських народних пісень і повернула їх до життя у виконанні зірок української естради та популярних молодіжних гуртів.
Оксана Пекун - людина з активною життєвою позицією, співачка, що постійно самовдосконалюється, готує нові музичні дарунки своїм шанувальникам, усім любителям наймелодійнішої у світі української пісні.
У ці дні Оксана Пекун разом з однодумцями Tusa agency вирушає у концертний тур містами України, щоб ще раз представити численним шанувальникам свої популярні пісні і частину зібраних коштів перерахувати на потреби нашим Захисникам.

То ж до зустрічі з Вами, наші слухачі, на святі української пісні!Схожі події

Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 ₴ AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 ₴ Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Karna 15 грудня 19:00, пт Karna Київ, Bel etage від 590 ₴ Karna Вже не хочу 15 грудня Karna Bel etage Придбати