OLDSCHOOL by party dealers

14 лютого 2020, Пт. 23:00
Marché Central Київ, Бессарабська площа, 2
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

OLDSCHOOL by party dealers в Києві! Чекаємо вас 2020-02-14 о 23:00 на майданчику Marché Central, Київ.
Ви можете купити квитки на OLDSCHOOL by party dealers на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Олдскул ВЕЧІРКА від Паті Дилер $

ATTENTION

Ми дуже багато працювали і у нас вийшло створити ту саму машину часу!

Вже 14го лютого ми збираємося відправитися в нашу з вами ЮНІСТЬ, в якій ми до дірок затирали касети групи Руки Вверх, переживали за відносини Каті Пушкарьової і Андрія Жданова, і шалено засмучувалися коли помирав вихованець в тамагочі!

Саме в цю ніч ми влаштуємо найгарячішу дискотеку, на яку тоді ще Вас не відпускали батьки!

У касетнику в нас всіма улюблені хіти! Від Фактора 2 до Брітні Спірс, від 50 centa до Валерія Меладзе!

Бракує тільки тебе!
Швидше купуй квиток на нашу машину часу і чекаємо тебе


До скорої зустрічі

Офіційний партнёр івенту ТМ «Corona»

Схожі події

The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR НОВА ДАТА 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback 17 квітня 23:00, Пт Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Київ, ПК Куренівка від 400 грн. Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Вже не хочу 17 квітня Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback ПК Куренівка Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Нова дата 22 травня 19:00, Пт ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Київ, Точка G від 520 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 22 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Точка G Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Нова дата 27 травня 19:00, Ср ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Миколаїв, Мертвий Кролик від 240 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 27 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Мертвий Кролик Придбати