24-pay-mark Created with Sketch.

Олег Скрипка & Band

10 березня 2023, пт. 19:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 700 грн.
від 700 грн.

Про подiю

Олег Скрипка & Band у Києві відбудеться 2023-03-10 в 19:00 на локації Osocor Residence, Київ.
Ви можете зручно придбати квитки на Олег Скрипка & Band на Concert.ua онлайн.Дегустація авторських вин Олега Скрипки «Країна Мрій»

Розпочинаємо весняний сезон в Osocor Residence з дегустації українського вина. Авторські вина легендарного співака та громадського діяча Олега Скрипки. Перші вина, закорковані скляною пробкою, яка гарантує бездоганний захист аромату та смаку.

Як сказав Скрипка: «Війна йде, але країна має жити, пісні лунати та вино робитись, бо як же нам святкувати перемогу без гарного українського вина?»

В програмі вечора легкі індивідуальні смаки:

* Біле Трамінер - насичений фруктовий аромат з тонами пелюсток чайної троянди і тропічних фруктів та виразний і гармонійний смак з відтінками прянощів подарують насолоду яскравою плодово-квітковою гамою вина Трамінер.

* Розе Піно Нуар «Країна Мрій». Аромат з нотами стиглої полуниці, малини, вишні та відтінками цитрусових. Легке та гармонійне вино, з приємною освіжаючою кислотністю і тонами червоних ягід у смаку.

* Червоне витримане Піно Нуар. Вино розкривається ароматами стиглої вишні, малини, червоних і чорних ягід з тонами ванілі від витримки в дубових баріках понад 8 місяців. Смак елегантний, з м’якими танінами, нотами лісових ягід, фруктів та прянощів, що завершується тривалим післясмаком.

Чудовим доповненням дегустації стане музичний супровід до кожної подачі вина, який виконуватиме Олег Скрипка.

Музика та вино. Що може буде краще навесні?

НА ТЕРИТОРІЇ РЕЗИДЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНІ УКРИТТЯ та ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР.

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати