Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт Щедрик

7 січня 2020, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 1050 грн.
від 1050 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Різдвяний концерт «Щедрик» з Олегом Скрипкою та оркестром НАОНІ?

1. На одній сцені зійдуться динозавр вітчизняного року та оркестровий флагман країни.
2. Улюблені колядки та багато приємних сюрпризів наповнять життя казковою магією.
3. Неможливо пропустити Головний Різдвяний вечір країни.

Олег Скрипка та НАОНІ оркестра в Києві на великому Різдвяному концерті.

7 січня в Палаці Україна Олег Скрипка та НАОНІ оркестра презентують Різдвяний концерт «Щедрик». Найочікуваніша Різдвяна подія для всіх українців вкотре збере тисячі палких шанувальників народної творчості та подарує незабутні моменти. Проживіть їх разом з рідними та друзями!

На численні проханні українців різдвяне свято за участі неперевершеного Олега Скрипки та дивовижного НАОНІ оркестра відбудеться знову! Передбачаємо аншлаг, тому радимо замовляти квитки вже зараз.

Творчій тандем Олега Скрипки та відомого українського оркестру народних інструментів НАОНІ – це шалена суміш, що перетворить ваш вечір на яскраве та незабутнє свято. В програмі концерту – кращі українські колядки, авторські пісні, чарівна музика та багато-багато добрих усмішок. Завітайте на концерт усією родиною й отримайте потужну порцію позитиву на увесь рік.

Різдво завжди вважалося в Україні святом, що єднає, дару надію й натхнення. Це час, коли духовні людські цінності стають найважливішими. І прості теплі слова привітань зігрівають серце. Саме тому Олег Скрипка й НАОНІ об’єднаються і створять приємну святкову атмосферу, сповнену музики, справжніх емоцій та добра. Потужний НАОНІ оркестра – це одночасне звучання 40 народних інструментів. Олег Скрипка – це нестримна енергія й визнання мільйонів.

Приєднуйтеся до найяскравішого свята!

Забронювати й купити квитки на Різдвяний концерт «Щедрик» з Олегом Скрипкою та НАОНІ оркестра можна на concert.ua та в усіх наших квиткових касах.

До зустрічі!