Олег Скрипка та оркестр Наоні

6 серпня 2019, Вт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олега Скрипки та оркестру Наоні?

1. Олег Скрипка і Наоні завдадуть нищівного удару по сірим будням українців.
2. Концерт перетвориться в грандіозне свято музики і живих емоцій.
3. Дві видатні одиниці української музики зустрінуться на одній сцені і представлять концерт «На біс».

Олег Скрипка і НАОНІ-оркестра з концертом «На біс» - безсмертне по-новому.

6 серпня в Літньому театрі «Морвокзал» відбудеться великий концерт Олега Скрипки та НАОНІ-оркестра.

З одного боку - прабатько українського фолк-року Олег Скрипка, віртуозний мультиінструменталіст та лідер групи «Воплі Водоплясова», з іншого - унікальний високопрофесійний оркестр національних інструментів під керівництвом Віктора Гуцала.

Творчий тандем фронтмена «ВВ» та оркестру НАОНІ вже не перший рік доводить, що симбіоз українського фольклору та рок-музики можливий, цікавий і прекрасний.

Тишу серпневого вчора розітне одночасне звучання 40 самобутніх музичних інструментів і неповторного вокалу Олега Скрипки. Гармонія, створена тандемом, немов вишитий рушник проведе слухача до глибинних витоків українського фолку, розкриє найпотаємніші куточки душі, проникне прямо в серце і покаже колорит кожного регіону такої різноманітної України. У цих мелодіях оживає доля українського народу і його самобутня історія.

Національний оркестр народних інструментів України, створений в 1969 році, давно здобув прихильність, як у широкого кола слухачів, так і в музикознавців. У його складі кращі з кращих майстрів української інструментальної музики. Немов струмочки стікаються сюди з усіх куточків України талановиті артисти, завдяки чому оркестр має можливість показувати фольклорну спадщину з точки зору людини 21-го століття, розвивати і поглиблювати колірну палітру звучання, не скаламутивши джерело. Поряд з традиційними інструментами - бандурою, цимбалами, скрипкою, сопілкою та іншими, є абсолютно неповторні, такі як рубль і качалка, бик, козобас, деркач. Просто уявіть собі, як зазвучать, легендарні «Весна» і «День народження» від «ВВ» в унікальній аранжуванні самобутніх інструментів НАОНІ.

Дві легенди сучасної фолк-музики, дві мега зірки на одній сцені - справді незабутні враження.

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 01 лютого 19:00, Сб Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Київ, Будинок Кіно від 140 грн. Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Вже не хочу 01 лютого Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Будинок Кіно Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати