Олег Торсунов

19 - 21 січня 2020 18:00
Концерт хол Одеса Одеса, Гагаринское плато, 5
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Олег Торсунов у Одесі! Чекаємо на вас 19 січня о 18:00 у Концерт-холі Одеса.

Ви можете придбати квитки на Олег Торсунов на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

"ДОЛЯ І УСПІХ, ПОЧУТТЯ ВЛАСНОЇ ГІДНОСТІ"! Зовсім скоро нас чекає по-особливому дивовижна зустріч з Олегом Торсунова в Одесі - він приїжджає до нас з НОВИМ 3-х денним практичним семінаром, який вже встиг підкорити своїх слухачів у багатьох містах світу!

"ДОЛЯ І УСПІХ, ПОЧУТТЯ ВЛАСНОЇ ГІДНОСТІ" не тільки дозволить поглибити розуміння свого призначення в цьому світі, але і практично допоможе стати успішним і відомим людиною.

програма:
- Гідність в благості, пристрасті і невігластві;
- Благочестя і гідність: як стати видатним людиною;
- Приниження, гордість, суєта, депресія - результат нерозуміння себе;
- Гідність і совість;
- Гідність і доля;
- Почуття власної гідності і досягнення успіху;
- Позиція старшого і підлеглого;
- Як почуває себе гідний.

Приєднуйтесь до найважливішого подорожі в своєму житті - занурення вглиб своєї свідомості, але ж для цього немає необхідності відправлятися за тридев'ять земель, Олег Геннадьвіч Торсунов вже зовсім скоро прилетить до нас сам, щоб поділитися з нами істинними і реалізованими знаннями для нашого блага.

В процесі семінару будуть продаватися все нові книги О.Торсунова! Ціна квитка на всі 3 дні семінару.

У момент семінарів доктор, асистент О.Торсунова, буде проводити безкоштовні консультації по здоров'ю, протягом 15 хвилин. Запис на консультацію зовсім скоро відкриється, стежте за нашими благо новинами!

Схожі події

Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії 11 вересня 19:00, Пт Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Вже не хочу 11 вересня Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії FEDORIV HUB Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Concert.ua Придбати Kyiv Music Days 2020 02 жовтня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 02 жовтня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати Ukrainian Business Marathon 17 жовтня 10:00, Сб Ukrainian Business Marathon Львів, Територія "Арена Львів" від 3150 грн. Ukrainian Business Marathon Вже не хочу 17 жовтня Ukrainian Business Marathon Територія "Арена Львів" Придбати