Олег Верд "Злітаємо"

7 листопада 2019, Чт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олега Верда?

1. Зірка шоу «X-Фактор» продовжує дивувати і дарувати радість слухачам.
2. Талановитий виконавець презентує свою нову яскраву програму «Злітаємо».
3. Завдяки потужній енергетиці Олега Верда ваш осінній вечір наповниться теплом і позитивом.

Олег Верд з великим концертом в Одесі

7 листопада в одеському Театрі ім. В. Василько пройде яскравий концерт чудового українського виконавця Олега Верда. Після підкорення сцени популярного шоу «X-Фактор» талановитий артист продовжує дарувати своє приголомшливе творчість публіці. Концерти молодого артиста - це маса позитивних емоцій і заряд бадьорості і позитиву.

Поспішайте замовити квитки! Запрошуйте рідних і друзів на прекрасний вечір.

Нова запальна програма «Злітаємо": не пропустіть концерт Олега Верда

Активний і амбітний Олег Верд виступить в Одесі в рамках масштабних гастролей. Артист представить свою нову програму «Злітаємо». На концерті прозвучать найяскравіші і запальні композиції. Багато з них - добре відомі слухачам. Обов'язково будуть і новинки! Вас чекає грандіозне шоу, повне відмінної музики, приємної лірики і радісних вражень.

Кар'єра артиста Олега Верда почалася з участі в телешоу «Х-Фактор». Отримавши безліч позитивних відгуків, талановитий виконавець продовжує активно гастролювати, виступаючи на найбільших концертних майданчиках країни.

Перший сольний альбом Олега Верда під назвою «Іду до тебе» вийшов в 2017 році. І Олег вже працює над новим матеріалом. Він знімає яскраві кліпи і підкорює серця потужною енергетикою і безкрайніх чарівністю.

Приходьте, щоб насолодитися щирим і теплим творчістю!

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Макс Корж Нова дата 24 липня 18:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 24 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати