24 березня 2019, Нд. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олега Верда?

1. Почути запальні хіти молодого артиста в живому виконанні.
2. Із головою поринути в яскравий світ емоційної музики Олега Верда.
3. Зробити свій недільний вечір незабутнім.

24 березня в Одеській філармонії виступить енергійний і талановитий Олег Верд з новою програмою «Взлетаем». Сприймайте назву концерту як заклик і – злітайте разом з улюбленим артистом до вершин щастя!

Очікуються і виступи зіркових гостей. Не пропустіть!

Зовсім недавно Олег Верд презентував публіці свій новий сингл «Взлетаем» – і ось уже везе до Одеси круте однойменне шоу. А це означає, що кожен в залі відчує теплі пориви танцювального вихору, який не залишить жодного шансу на нудьгу. Олега недарма називають новим героєм сучасної української сцени. Одного разу підкоривши своїм вокалом і харизмою суддів шоу «Х-Фактор», хлопець привернув увагу мільйонів глядачів.

Сьогодні Олег Верд упевнено йде своїм шляхом і дарує слухачам енергійні треки і потужні виступи. На думку артиста, щоб завоювати серця людей, не потрібно зайвих промо. Не обов'язково «світитися» на гламурних вечірках. Секрет успіху Олега – слідування своїм ідеалам і життя за своїми внутрішніми законами.

Зустрічайте драйовового і відкритого Олега Верда!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати