Олег Винник

19 вересня 2020, Сб. 20:00
Літній театр Чернігів, вул. Шевченка, 59
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Олег Винник в Чернігові! Чекаємо вас 2020-05-27 о 20:00 на майданчику Літній Театр, Чернігів.
Ви можете купити квитки на Олег Винник на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ОЛЕГА Винники В Чернігові?

1. Влитися в скажений ритм «любовного марафону» разом з улюбленим артистом.
2. Пережити незабутні емоції від нового яскравого шоу Олега Винника.
3. Одними з перших почути нові пісні і всім залом заспівати вже добре знайомі хіти.

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ОЛЕГА Винники В Чернігові

27 травня запрошуємо вас в Літній Театр на грандіозний концерт зірки української естради Олега Винника. Дивовижний автор і виконавець представляє абсолютно нову концертну програму «Шалене кохання».
Неймовірний «любовний марафон» розпочато, приєднуйтесь!
Квитки вже у продажу.

НОВА ШОУ-ПРОГРАМА «НАВІЖЕНА ЛЮБОВ» У чернігівському літньому театрі?

У 2020 році Олег Винник починає масштабне турне з новим концертним шоу «Шалене кохання». З особливим нетерпінням чекають зустрічі з кумиром одеські шанувальники співака. Травневий концерт стане теплою подією сезону і принесе море яскравих вражень.
У програму «Шалене кохання» увійшли чуттєві балади, танцювальні суперхіти і довгоочікувані прем'єри пісень. Ви побачите потужне шоу світового рівня із залученням кращих сучасних технологій. Концептуально нове шоу відрізняють видовищність і лаконізм. Віджей, сценографія та спецефекти стануть гармонійним доповненням образу харизматичного виконавця.
Сьогодні Олег Винник входить до переліку найуспішніших артистів країни. Навколо фігури співака завжди виникають гучні новини. Саме Олег Винник задає тренди в вітчизняному шоу-бізнесі. Виконавець став першим з сольних поп-співаків України, хто почав збирати стадіони. З аншлагами проходять і європейські концерти артиста.

ДЕ КУПИТИ КРАЩІ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ ОЛЕГА Винники В Чернігові?

Замовити квитки на концерт Олега Винника в Чернігові ви можете на сайті Concert.ua.Артисти