24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Олександр Кварта. Весняний тур

6 березня 2024, ср. 18:00-20:00
Міський будинок офіцерів Старокостянтинів, вул. Миру, 1/79, Старокостянтинів, Хмельницька обл.
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ОЛЕКСАНДРА КВАРТИ?

  1. Особлива програма з улюблених «народних» і нових пісень.
  2. Заряд енергії та позитивних емоцій під час живого виступу.
  3. Незабутні спогади від зустрічі.
  4. Частину коштів буде передано на підтримку ЗСУ.

ВЕСНЯНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ ОЛЕКСАНДРА КВАРТИ

Олександр Кварта – український автор та виконавець пісень. В народі його давно прозвали «людина-свято», «людина-запальничка», «людина-сонце» і «найпозитивніший артист України». З дитинства писав пісні, а в дорослому віці взяв участь в проєкті «Караоке на Майдані» та запам’ятався як учасник шоу «Україна має талант» з піснею «Сеньйорито, Вас люблю!». Після участі в багатьох проєктах здобув прихильність народу.

Перші сольні виступи Олександра Кварти пройшли в студентські роки, тоді ж виконувались перші ретро-хіти і народжувались нові пісні. До сьогодні співак гастролює по всій Україні із вже відомими «народними» хітами. Олександр на концерті запалює сцену своєю позитивною енергією, дарує хороший настрій, незабутні емоції аудиторії. Виступ талановитого виконавця пробудить у вас справжню жагу до життя. Забудьте про повсякденність, завітайте на концерт і відчуйте, як музика робить життя яскравішим!

До зустрічі!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт 24 травня 19:00, пт “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Київ, V’YAVA від 400 ₴ “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Вже не хочу 24 травня “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт V’YAVA Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 серпня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Рівне, Палац культури та спорту "Хімік" від 790 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац культури та спорту "Хімік" Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати