24-pay-mark Created with Sketch.

Олександр Положинський. Концерт в день народження

28 травня 2024, вт. 19:00-21:00
Docker Pub Київ, вул. Богатирська, 25
від 575 ₴
від 575 ₴

Про подiю

Концерт Олександра Положинського до Дня народження у Києві відбудеться 28 травня 2024 року о 19:00 в Docker Pub.

Чому варто піти на концерт Олександра Положинського до Дня народження у Києві?

  1. Видатний український музикант із величезною армією прихильників.
  2. Особлива концертна програма, що стане справжнім подарунком для слухачів.
  3. Душевне спілкування з талановитим артистом у теплій атмосфері.

Олександр Положинський - концерт дуетів, створених з колегами за 20 років.

Олександр Положинський - діючий військовослужбовець, який зараз проходить службу в Києві, користуючись можливістю виступати у вільний від службових справ час та підтримкою керівництва, яке розуміє важливість таких концертів, вирішив не відкладати цей проект на потім. «Хтозна, що чекає нас завтра. Тому, поки є змога і підтримка колег по сцені, треба робити сьогодні».

Основою концертної програми стануть пісні з двох дуетних альбомів гурту Тартак - «Система Нервів» та «АнТАРТАКтида. Частина Перша»

Також будуть виконані деякі пісні з альбому «Тартак - Гуляйгород», з репертуару дуету Ол.Ів.ʼЄ та з сольного альбому Олександра Положинського «Попри Все».Мабуть, найбільш очікуваними будуть пісні «Понад Хмарами» з Катею Chilly, «Ні Я Не Ту Кохав» з автором пісні, одним із учасників дуету Світязь, Анатолієм Говорадлом та «Не Кажучи Нікому» з Андрієм Підлужним.
Повний список учасників та пісень можна побачити на афіші концерту, але можливі також і приємні несподіванки.
Варто також зазначити, що Андрій Підлужний та Віталій Кириченко з Нумер 482 - діючі військовослужбовці, але будемо сподіватися, що їм вдасться, за підтримки командування, виступити в цьому концерті.

Де купити квитки на концерт Олександра Положинського до Дня народження у Києві?

Замовляйте квитки на Concert.ua. Не пропустіть. Концерт дійсно унікальний і такого може більше вже й не бути.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати