24-pay-mark Created with Sketch.

Oleksandr Seleznov etc.

16 травня 2023, вт. 18:00-20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 390 ₴
від 390 ₴

Про подiю

Засновник та лідер проєкту Oleksandr Seleznov etc - Олександр Селезньов — український музикант, той самий барабанщик з автоматом, чиї вірусні відео з музикою на зброї розірвали всі соцмережі. В минулому Олександр співпрацював з багатьма українськими та закордонними артистами й колективами, серед яких: Євген Хмара, MamaRika, Олександр Положинський, Rowan Pattison та інші. Сьогодні музикант служить в Оркестрі Почесної Варти ЗСУ, використовує свої таланти для підбадьорення побратимів та розвитку військової творчості.

«У 2022 я мріяв записувати новий альбом авторської indie-jazz музики, але війна змінила всі плани.. Опинившись в армії, я зрозумів, що музика - це моя найсильніша зброя і я хотів би максимально приносити цим користь своїм побратимам та народу України. Я щасливий, що попри все, маю можливість грати свою музику, тому з нетерпінням чекаю на цей концерт!», — поділився Олександр Селезньов.

Дебютний альбом Олександра Селезньова «Freedom» увійшов до 10 кращих українських альбомів 2020 року за версією премії Aprize від Радіо Аристократи.

Під час війни Олександр зняв серію музичних відео, у яких грає на зброї різного типу: автомат Калашникова, джавелін, ручний гранатомет, стінгер та навіть протитанкові міни. Кожне з цих відео стало своєрідним «хітом», та отримало безліч позитивних відгуків від інтернет-спільноти.

16 травня на сцені Caribbean Club Concert буде звучати авторська музика у виконанні кращих українських музикантів:

  • Олександр Селезньов — ударні,
  • Олександр Леонов — гітара,
  • Олег Пашковський — клавішні,
  • Андрій Усков — бас,
  • Микита Щур — електроніка.
  • Спеціальними гостями концерту стануть: співачка, фіналістка шоу «Голос Країни 2023», чарівна Марта Любчик, а також романтичний та харизматичний український саксофоніст — Володимир Лебедєв.

Не пропустіть справді унікальну подію!


Схожі події

Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 09 березня 19:00, сб Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 09 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Event Hall на !FESTrepublic Придбати ДахаБраха 01 червня 18:00, сб ДахаБраха Київ, Палац Україна від 390 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 01 червня ДахаБраха Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров 19 квітня 19:00, пт Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 19 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати