Олександр Сєров

26 березня 2020, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: ТОВ Кронас Бізнес Груп
Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто відвідати концерт Олександра Сєрова в Києві?

1. Побачити та почути наживо найголовнішого романтика дев’яностих.
2. Заспівати славетні хіти легендарної зірки.
3. Налаштуватися на весняну романтичну хвилю завдяки чуттєвим текстам улюблених пісень.

Романтик Олександр Сєров у Києві

За свою творчу кар’єру співак записав 9 альбомів. Однак, незважаючи на те, що реліз останнього альбому відбувся у 2013 році, популярність співака не вщухає. Чуттєвість і лірика його пісень ще довго зігріватиме серця шанувальників.

Олександр Сєров виконає легендарні хіти на сцені Палацу Україна

Зараз хіти Олександра Сєрова «Ты меня любишь», «Мадонна», «Я люблю тебя до слез» і «Звездопад» тримають першість серед композицій на більшості вокальних конкурсів. А вперше голос Олександра Сєрова зі сцени для широкої публіки пролунав у дуеті з Ольгою Зарубіною. Їхня пісня «Круиз» одразу стала хітом.

Найкращі пісні виконавця початку 80-х сформували його перший альбом «Мир для влюблённых». Кар’єра співака набирала обертів, а після появи відеокліпів популярність Олександра стала феноменальною! До речі, відеоролик «Ты меня любишь» є першим вітчизняним кліпом, для зйомок якого було запрошено зірку – акторку Ірину Алфьорову.

Де купити квитки на концерт Олександра Сєрова у Києві?

Придбайте квитки для себе та своїх близьких на сайті Concert.ua онлайн. Також можна оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 13 серпня 19:00, Чт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 13 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати