Олександр Сєров

26 березня 2020, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Олександр Сєров у Києві! Концерт відбудеться 26 березня о 19:00 у Палаці Україна.

Чому варто відвідати концерт Олександра Сєрова в Києві?

1. Побачити та почути наживо найголовнішого романтика дев’яностих.
2. Заспівати славетні хіти легендарної зірки.
3. Налаштуватися на весняну романтичну хвилю завдяки чуттєвим текстам улюблених пісень.

Романтик Олександр Сєров у Києві

За свою творчу кар’єру співак записав 9 альбомів. Однак, незважаючи на те, що реліз останнього альбому відбувся у 2013 році, популярність співака не вщухає. Чуттєвість і лірика його пісень ще довго зігріватиме серця шанувальників.

Олександр Сєров виконає легендарні хіти на сцені Палацу Україна

Зараз хіти Олександра Сєрова «Ты меня любишь», «Мадонна», «Я люблю тебя до слез» і «Звездопад» тримають першість серед композицій на більшості вокальних конкурсів. А вперше голос Олександра Сєрова зі сцени для широкої публіки пролунав у дуеті з Ольгою Зарубіною. Їхня пісня «Круиз» одразу стала хітом.

Найкращі пісні виконавця початку 80-х сформували його перший альбом «Мир для влюблённых». Кар’єра співака набирала обертів, а після появи відеокліпів популярність Олександра стала феноменальною! До речі, відеоролик «Ты меня любишь» є першим вітчизняним кліпом, для зйомок якого було запрошено зірку – акторку Ірину Алфьорову.

Де купити квитки на концерт Олександра Сєрова у Києві?

Придбайте квитки для себе та своїх близьких на сайті Concert.ua онлайн. Також можна оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).