24-pay-mark Created with Sketch.

Олена Ковернік

2 грудня 2022, пт. 19:00
Центр Сімейного дозвілля «Булька» Львів, ТЦ «ВАМ», РЦ «Булька», вул. Б. Хмельницького 214
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Олена Ковернік у Львові відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-02 в 19:00 на локації Центр Сімейного дозвілля «Булька», Львів.Ви можете придбати квитки на Олена Ковернік на Concert.ua онлайн.
Зустрічаймо зиму разом з ніжною акустичною музикою в стилі інді-фолк та вишуканою лірикою українських поетів.

Зустрінемо зиму разом з теплою, ніжною акустичною музикою та вишуканою лірикою українських поетів.

"Я пишу про те, що відчуваю або проживаю. І, якщо моя музика чіпляє слухача, значить резонує. Значить є схожі моменти в сприйнятті світу. Коли хтось каже : “Я б так само зробив” — для мене показник того, що емоційний контакт відбувся. І мене це тішить. "
Цікаво? От і нам дуже цікаво! Ми не знаємо яким чином там зійшлися планети в космосі,але дуже скоро в нашу корчму завітає неймовірно цікава та фантастична виконавиця Олена Ковернік Olena Kovernik
Для тих, хто ще не знайомий, радимо ознайомитись з творчістю https://www.youtube.com/c/LiloviyMusic та обовʼязково прийти до нас в пятницю 2 грудня та познайомитись особисто!
Її творчість – результат тандему музики і поезії.
Ви почуєте як власні пісні Олени, так і написані на вірші львівської поетки Наталі Мраки і відомого українського письменника Юрія Іздрика.
Схожі події

Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra 31 грудня 15:00, нд Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 225 грн. Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra Вже не хочу 31 грудня Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra Київський культурний кластер "Краків" Придбати Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лілу45 02 грудня 19:00, сб Лілу45 Київ, Stereo Plaza. Малий зал від 800 грн. Лілу45 Вже не хочу 02 грудня Лілу45 Stereo Plaza. Малий зал Придбати