24-pay-mark Created with Sketch.

Олена Ковернік

2 грудня 2022, пт. 19:00
Центр Сімейного дозвілля «Булька» Львів, ТЦ «ВАМ», РЦ «Булька», вул. Б. Хмельницького 214
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Олена Ковернік у Львові відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-02 в 19:00 на локації Центр Сімейного дозвілля «Булька», Львів.Ви можете придбати квитки на Олена Ковернік на Concert.ua онлайн.
Зустрічаймо зиму разом з ніжною акустичною музикою в стилі інді-фолк та вишуканою лірикою українських поетів.

Зустрінемо зиму разом з теплою, ніжною акустичною музикою та вишуканою лірикою українських поетів.

"Я пишу про те, що відчуваю або проживаю. І, якщо моя музика чіпляє слухача, значить резонує. Значить є схожі моменти в сприйнятті світу. Коли хтось каже : “Я б так само зробив” — для мене показник того, що емоційний контакт відбувся. І мене це тішить. "
Цікаво? От і нам дуже цікаво! Ми не знаємо яким чином там зійшлися планети в космосі,але дуже скоро в нашу корчму завітає неймовірно цікава та фантастична виконавиця Олена Ковернік Olena Kovernik
Для тих, хто ще не знайомий, радимо ознайомитись з творчістю https://www.youtube.com/c/LiloviyMusic та обовʼязково прийти до нас в пятницю 2 грудня та познайомитись особисто!
Її творчість – результат тандему музики і поезії.
Ви почуєте як власні пісні Олени, так і написані на вірші львівської поетки Наталі Мраки і відомого українського письменника Юрія Іздрика.
Схожі події

Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати