Ольга Чубарева. Романс про кохання

21 травня 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві - фото №1 Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві
Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві - фото №2 Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві афіша
Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві - фото №3 Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ольга Чубарева. Романс про кохання?


1. Ольга Чубарева володіє дивовижним сопрано, який є до вподоби публіці за неймовірний діапазон, силу, харизму і неперевершену красу тембру.
2. Для вас підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава!
3. Кругла зала Жовтневого Палацу - це дуже атмосферна локація з чудовою акустикою.


Ольга Чубарева - народна артистка України, оперна співачка, піаністка, професор, доктор філософії, лауреатка десятків міжнародних конкурсів, є не тільки головною виконавицею, але й автором, продюсером і режисером міжнародного арт-проекту «LADY OPERA».

Вродлива, талановита, сучасна, її ім’я – у першій десятці 25 найкрасивіших оперних співачок світу. Її голос — магія, потужна енергетика, непередавані через телебачення або інтернет емоції, котрі мають колосальну силу впливу на слухача. Один з головних її принципів - тільки живе звучання.


Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену — це нова вистава з особливою драматургією та стосунками з публікою. Ніжні звуки гітари, акустична і стильна зала, заворожуючий голос артистки створять інтимну та романтичну атмосферу, в якій і має звучати романс!


Інструментальний супровід - відомий квартет гітаристів «Київ», лауреат фестивалю "Гітара світу-98" (Франція). За чверть століття творчої діяльності колектив об’їздив увесь світ, презентуючи широкий репертуар — класичну і популярну сучасну музику та, звичайно, оригінальні твори для гітари.


Пристрасна жага щастя і гіркота нездійснених мрій - ось головні теми і секрет популярності романсу. Для вас підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава!


Запрошуємо справжніх шанувальників творчості Ольги і тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД -40% на другий квиток 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати