Ольга Чубарева. Романс про кохання

21 травня 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві - фото №1 Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві
Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві - фото №2 Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві афіша
Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві - фото №3 Ольга Чубарева. Романс про кохання у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ольга Чубарева. Романс про кохання?


1. Ольга Чубарева володіє дивовижним сопрано, який є до вподоби публіці за неймовірний діапазон, силу, харизму і неперевершену красу тембру.
2. Для вас підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава!
3. Кругла зала Жовтневого Палацу - це дуже атмосферна локація з чудовою акустикою.


Ольга Чубарева - народна артистка України, оперна співачка, піаністка, професор, доктор філософії, лауреатка десятків міжнародних конкурсів, є не тільки головною виконавицею, але й автором, продюсером і режисером міжнародного арт-проекту «LADY OPERA».

Вродлива, талановита, сучасна, її ім’я – у першій десятці 25 найкрасивіших оперних співачок світу. Її голос — магія, потужна енергетика, непередавані через телебачення або інтернет емоції, котрі мають колосальну силу впливу на слухача. Один з головних її принципів - тільки живе звучання.


Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену — це нова вистава з особливою драматургією та стосунками з публікою. Ніжні звуки гітари, акустична і стильна зала, заворожуючий голос артистки створять інтимну та романтичну атмосферу, в якій і має звучати романс!


Інструментальний супровід - відомий квартет гітаристів «Київ», лауреат фестивалю "Гітара світу-98" (Франція). За чверть століття творчої діяльності колектив об’їздив увесь світ, презентуючи широкий репертуар — класичну і популярну сучасну музику та, звичайно, оригінальні твори для гітари.


Пристрасна жага щастя і гіркота нездійснених мрій - ось головні теми і секрет популярності романсу. Для вас підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава!


Запрошуємо справжніх шанувальників творчості Ольги і тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати