Ольга Чубарева

19 грудня 2019, Чт. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Ольга Чубарева у Києві - фото №1 Ольга Чубарева у Києві
Ольга Чубарева у Києві - фото №2 Ольга Чубарева у Києві афіша

Про подiю

Ольга Чубарева у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-19 в 19:00 на локації Кірха Святої Катерини, Київ.
Ви можете придбати квитки на Ольга Чубарева на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Ольга Чубарева зі святковим концертом у Києві 19 грудня!

Різдвяний час, атмосфера та акустика камерної зали Лютеранського храму в серці Києва, велична Класика, вишукана Краса! Приходьте віддані шанувальники творчості Ольги і ті, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.

Ольга Чубарева співає в різних стилях і жанрах - від старовинної музики до авангарду. Універсальне сопрано співачки дозволяє поєднувати академічний спів із джазом, естрадою, "classical crossover";. У репертуарі – твори німецьких та австрійських композиторів від Й.С. Баха до А. Шенберга, арії з опер Белліні, Верді й Пуччіні, вокальні номери з оперет, популярні іспанські, італійські пісні, джазові обробки українських пісень.

І як же ж Святий Миколай без подарунків і приємних несподіванок? Для Вас підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава! Сповнений ніжності та тонкої естетики вечір залишить по собі теплі спогади. Для Вас – фотозона і можливість отримати автограф Lady Opera!

Подаруйте собі і близьким різдвяно-новорічний настрій і «Святкові візерунки»!
19 грудня о 19:00, Кірха Св.Катерини, вул.Лютеранська 22

Ольга Чубарева – народна артистка України, солістка Національної Філармонії, піаністка, професор, доктор філософії. Є не тільки головною виконавицею, але й автором ідеї, продюсером і режисером власних проектів, а саме - міжнародного арт-проекту"LADY OPERA";. Її ім’я – у першій десятці 25 найкрасивіших оперних співачок світу.

Партія фортепіано – Альона Хоптинець. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Лауреат Міжнародного конкурсу піаністів ім. Ф. Шопена (2018). У 2019 році здобула стипендію Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно- циркового мистецтва та кіномистецтва. Веде активну концертну діяльність як солістка, концертмейстер та ансамблістка.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Wildways. Новий альбом 21 листопада 19:00, Сб Wildways. Новий альбом Київ, ATLAS від 350 грн. Wildways. Новий альбом Вже не хочу 21 листопада Wildways. Новий альбом ATLAS Придбати Скриптоніт 30 травня 20:00, Сб Скриптоніт Київ, StereoPlaza від 850 грн. Скриптоніт Вже не хочу 30 травня Скриптоніт StereoPlaza Придбати