Ольга Фреймут. Як стати ведучою свого життя

28 травня 2018, Пн. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Ольга Фреймут. Як стати ведучою свого життя в Ужгороді - фото №1 picture
Ольга Фреймут. Як стати ведучою свого життя в Ужгороді - фото №2 picture
Ольга Фреймут. Як стати ведучою свого життя в Ужгороді - фото №3 picture
Ольга Фреймут. Як стати ведучою свого життя в Ужгороді - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на зустріч з Ольгою Фреймут?

1. Живе тригодинне спілкування з найвідомішою телеведучою України
2. Дізнатися секрети успіху Ольги
3. Навчитися цінувати себе і свою роботу

Твоє життя в твоїх руках!

Ольга Фреймут в Ужгороді. Але цього разу не з черговою інспекцією або перевіркою. Відома телеведуча проведе відверту зустріч на тему "Як стати ведучою свого життя".

Як стверджує Ольга Фреймут: "Ні в одній зі шкіл немає уроку "Сила волі". Однак в реальному житті її ніхто не скасовував. Слухняні дівчата після іспитів, дипломів, замість успіху і радості, в професійному та особистому житті - страждаємо від "синдрому відмінниці" або лаємо себе за невдачі, лякаємося життєвих перешкод і випробувань. Ми ж так старанно вчилися! Ми були такі ввічливі... а чому ні одна фея не запрошує до королівського життя?.. Нас не вчать шукати друзів, вибирати свій шлях, долати страх, відчай і смуток. Підніматися після падінь і грати ва-банк. Ми не вміємо писати життєвий сценарій, щоб бажане і дійне не розминулися в кроці від досягнення мети. У мене часто запитують, звідки я беру сміливість, як все встигаю, хто мене навчив бути собою, хоч би що там було".

На тригодинній зустрічі з Ольгою Фреймут ви почуєте розповідь про зворотній бік слави, телебачення, вогнів великого міста, життя "на вітрині" і як вистояти перед випробуваннями.

Також Оля говоритиме про те:
- як кинути виклик самій собі;
- як піднімати самооцінку;
- як отримати фінансову незалежність і зробити з власного імені бренд.

Зустріч не може вмістити всього, про що ви прийдете дізнатися в надії змінити життя за один день. Але насправді життя може змінитися за секунди. Приходьте на зустріч з Ольгою Фреймут та починайте змінюватись із цього моменту.

Схожі події

Потік клієнтів і Facebook і instagram Потік клієнтів і Facebook і instagram 7 Подiй Потік клієнтів і Facebook і instagram 27.03 - 15.04.2019 Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики 18 квітня 19:00, Чт Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Київ, ПКІ Ізоляція від 1500 грн. Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Вже не хочу 18 квітня Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики ПКІ Ізоляція Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати Kyiv Music Days 2019 12 квітня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2019 Київ, НСК Олімпійський від 540 грн. Kyiv Music Days 2019 Вже не хочу 12 квітня Kyiv Music Days 2019 НСК Олімпійський Придбати