5 вересня 2019, Чт. 19:00
від 520 грн.
від 520 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Ольгу Горбачову?

1. Сила розуму. Формат нового альбому Ольги унікальний. Він об'єднує жіночі тренінги і музику в один жанр: пісні - афірмації або пісні - мотивації. Удосконалюйся!
2. Сила жінок. Шоу Ольги інтерактивно: кожна жінка може поговорити з нею і отримати подарунки. Спілкуйся!
3. Сила любові. Пісні і монологи Ольги переповнені рецептами щасливих відносин. Закохуйся!


Ольга Горбачова представляє в новому концертному турі музичний альбом афірмації - "СИЛА". Афірмації - це потужні вольові установки, що міняють життя на краще, творяться розумом. Як наставниця для десятків тисяч українських жінок Ольга провела масу онлайн і офлайн-курсів, тренінгів і дала безкоштовних лекцій на тему сімейного і сексуального освіти. Це знайшло відображення в її п'ятому альбомі. Пісні максимально накачані енергетично і дають правильні психологічні установки на щастя, любов і успіх.

Ольга - один з кращих комунікаторів з аудиторією. Телеведуча і лауреат вищої нагороди в сфері журналістики «Золоте Перо» має колосальний досвід ведення заходів. З глядачем спілкується багато, іронічно і інтелектуально. Шоу "СИЛА" - інтерактивно і взаємодіє з жінками в залі і на сцені. Ніяких страждань, тільки радість і колективна жіноча енергія.

Ольга Горбачова, недавно змінила прізвище на Нікітіна, - найвпливовіша жінка шоу-бізнесу, і прийняла участь у створенні багатьох музичних проектів чоловіка, - українського продюсера Юрія Нікітіна. Вона - автор своїх пісень і муза для численних хітів колективів Нікітіна. Юрій і Ольга - одна з міцних артистичних сімей. У своїй творчості артистка абсолютно відображає сімейні цінності і СИЛУ справжньою пари. Цей концерт корисний для жінок, для пар, а також для тих, хто тільки планує будувати відносини.

Хочеш відчути, що ти - «КРАЩА В СВІТІ», зрозуміти, як тобі «ПОВЕЗЛО», отримати «ХОРОШІ НОВИНИ» і відчути, яка в тебе «СИЛА»? Приходь на концерт і отримуй подарунки!
Купуй квиток на концерт і отримуй подарунки з ароматерапевтические лінії Ольги Горбачової «7 життів Жінки».

Схожі події

Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати Гра престолів: GRAND FINAL 18 листопада 19:00, Пн Гра престолів: GRAND FINAL Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Гра престолів: GRAND FINAL Вже не хочу 18 листопада Гра престолів: GRAND FINAL Одеський театр Опери та Балету Придбати O.Torvald 05 грудня 20:00, Чт O.Torvald Київ, StereoPlaza від 500 грн. O.Torvald Вже не хочу 05 грудня O.Torvald StereoPlaza Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 850 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати