21 травня 2019, Вт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Ольгу Горбачову?

1. Сила розуму. Формат нового альбому Ольги унікальний. Він об'єднує жіночі тренінги і музику в один жанр: пісні - афірмації або пісні - мотивації. Удосконалюйся!
2. Сила жінок. Шоу Ольги інтерактивно: кожна жінка може поговорити з нею і отримати подарунки. Спілкуйся!
3. Сила любові. Пісні і монологи Ольги переповнені рецептами щасливих відносин. Закохуйся!


Ольга Горбачова представляє в новому концертному турі музичний альбом афірмації - "СИЛА". Афірмації - це потужні вольові установки, що міняють життя на краще, творяться розумом. Як наставниця для десятків тисяч українських жінок Ольга провела масу онлайн і офлайн-курсів, тренінгів і дала безкоштовних лекцій на тему сімейного і сексуального освіти. Це знайшло відображення в її п'ятому альбомі. Пісні максимально накачані енергетично і дають правильні психологічні установки на щастя, любов і успіх.

Ольга - один з кращих комунікаторів з аудиторією. Телеведуча і лауреат вищої нагороди в сфері журналістики «Золоте Перо» має колосальний досвід ведення заходів. З глядачем спілкується багато, іронічно і інтелектуально. Шоу "СИЛА" - інтерактивно і взаємодіє з жінками в залі і на сцені. Ніяких страждань, тільки радість і колективна жіноча енергія.

Ольга Горбачова, недавно змінила прізвище на Нікітіна, - найвпливовіша жінка шоу-бізнесу, і прийняла участь у створенні багатьох музичних проектів чоловіка, - українського продюсера Юрія Нікітіна. Вона - автор своїх пісень і муза для численних хітів колективів Нікітіна. Юрій і Ольга - одна з міцних артистичних сімей. У своїй творчості артистка абсолютно відображає сімейні цінності і СИЛУ справжньою пари. Цей концерт корисний для жінок, для пар, а також для тих, хто тільки планує будувати відносини.

Хочеш відчути, що ти - «КРАЩА В СВІТІ», зрозуміти, як тобі «ПОВЕЗЛО», отримати «ХОРОШІ НОВИНИ» і відчути, яка в тебе «СИЛА»? Приходь на концерт і отримуй подарунки!
Купуй квиток на концерт і отримуй подарунки з ароматерапевтические лінії Ольги Горбачової «7 життів Жінки».