ОЛЬГА ГОРБАЧОВА. МУЗИЧНИЙ ТРЕНІНГ СИЛА

1 жовтня 2019, Вт. 19:00
від 520 грн.
від 520 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Ольгу Горбачову?

1. Сила розуму. Унікальний формат музичного тренінгу на основі пісень-афірмацій.
2. Сила любові. Сповнені рецептами щасливих стосунків монологи.
3. Сила думки. Доступ до мотиваційного онлайн-марафону «СИЛА ДУМКИ»

Ольга Горбачова представляє унікальне концепт-шоу – музичний тренінг «СИЛА» на основі пісень-афірмацій.

Цей дивовижний перформанс доведе кожній жінці, що вона всесильна та здатна творити своє щасливе життя силою бажання. Адже все починається з нашої впевненості в собі та сили думки. На вас чекає відверта до сліз зустріч, яка змусить посміятись досхочу, поплакати до глибини та надихнутись без меж.

Як наставниця тисяч українських жінок Ольга провела масу онлайн та офлайн-курсів, тренінгів і лекцій на тему сімейної та сексуальної освіти. Це знайшло відображення в її п'ятому альбомі. Пісні максимально насиченi енергетично й дають правильні психологічні установки на щастя, любов та успіх. У своїй творчості артистка відображає сімейні цінності та СИЛУ справжньої пари. Цей тренінг корисний для жінок, для пар, а також для тих, хто тільки планує будувати стосунки.

Якщо ви вірите, що заслуговуєте бути щасливими, Музичний тренінг «СИЛА» для вас. Купуйте квиток на унікальне концепт-шоу і отримуй доступ до мотиваційного онлайн-марафону «СИЛА ДУМКИ».

Вхід для тих, хто хоче бути щасливим!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Oscar New Year 17 грудня 19:00, Вт Oscar New Year Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Oscar New Year Вже не хочу 17 грудня Oscar New Year Одеський театр Опери та Балету Придбати