Ольга Горбачова. Концерт Сила

від 430 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Ольгу Горбачову?

1. Сила розуму. Формат нового альбому Ольги унікальний. Він об'єднує жіночі тренінги та музику в один жанр: пісні - афірмації або пісні - мотивації. Удосконалюйся!
2. Сила жінок. Шоу Ольги інтерактивне: кожна жінка може поговорити з нею і отримати подарунки. Спілкуйся!
3. Сила любові. Пісні і монологи Ольги наповнені рецептами щасливих відносин. Закохуйся!


Ольга Горбачова представляє в новому концертному турі музичний альбом афірмацій - "СИЛА". Афірмації - це потужні вольові установки, що змінюють життя на краще. Як наставниця для десятків тисяч українських жінок Ольга провела масу онлайн та офлайн-курсів, тренінгів і дала безкоштовні лекції на тему сімейної і сексуальної освіти. Це знайшло відображення в її п'ятому альбомі. Пісні максимально насиченi енергетично й дають правильні психологічні установки на щастя, любов та успіх.

Ольга - один з кращих комунікаторів з аудиторією. Телеведуча і лауреат вищої нагороди в сфері журналістики «Золоте Перо» має колосальний досвід ведення заходів. З глядачем спілкується багато, іронічно і інтелектуально. Шоу "СИЛА" - інтерактивне і взаємодіє з жінками в залі та на сцені. Ніяких страждань, тільки радість і колективна жіноча енергія.

Ольга Горбачова, яка нещодавно змінила прізвище на Нікітіна, - найвпливовіша жінка шоу-бізнесу, і прийняла участь у створенні багатьох музичних проектів чоловіка, - українського продюсера Юрія Нікітіна. Вона - автор своїх пісень і муза для численних хітів колективів Нікітіна. Юрій і Ольга - одна з найміцніших артистичних сімей. У своїй творчості артистка відображає сімейні цінності та СИЛУ справжньої пари. Цей концерт корисний для жінок, для пар, а також для тих, хто тільки планує будувати відносини.

Хочеш відчути, що ти - «КРАЩА В СВІТІ», зрозуміти, як тобі «ПОЩАСТИЛО», отримати «ХОРОШІ НОВИНИ» та опанувати свою ЖІНОЧУ «СИЛУ»?! Приходь на концерт і отримуй подарунки! Купуй квиток на концерт і отримуй подарунки з ароматерапевтические лінії Ольги Горбачової «7 життів Жінки».