Oliver Huntemann

23 листопада 2019, Сб. 22:00
HEAVEN Київ, ул.Бориса Гринченко 7
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Oliver Huntemann?

1. Побувати на довгоочікуваному виступі Oliver Huntemann в Києві.
2. Поринути в круту атмосферу під сет легендарного діджея з Німеччини.
3. Відвідати оновлений Heaven Club.

Субота, 23 Листопада, легендарний Oliver Huntemann в нічному клубі Heaven!

Всесвітньовідомий німецький діджей, продюсер, музикант і творець кількох лейблів. Вперше Oliver встав за діджейський пульт в середині 80-х, коли багато сьогоднішніх клаберів ще навіть не народилися. Свій перший реліз він випустив в 1992 році, а перший лейбл Confused Records Huntemann запустив в 1995.

Але назвати сьогодні Олівера "ветераном техно" язик не повертається. Він продовжує досліджувати все нові і нові музичні території, а кожен його реліз відкриває чергові межі його таланту!

Схожі події

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Подію скасовано 04 квітня 19:00, Сб ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Біла Церква, Арт-кафе Край світу від 250 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 04 квітня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Арт-кафе Край світу Придбати Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback подію перенесено 17 квітня 23:00, Пт Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Київ, ПК Куренівка від 400 грн. Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Вже не хочу 17 квітня Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback ПК Куренівка Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Нова дата 22 травня 19:00, Пт ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Київ, Точка G від 520 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 22 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Точка G Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Нова дата 27 травня 19:00, Ср ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Миколаїв, Мертвий Кролик від 240 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 27 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Мертвий Кролик Придбати