31 серпня 2018, Пт. 23:00
Mantra Beach Club Одеса, Аркадія пляж , 15
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Чому варто піти на вечірку Oliver Huntemann?

1. Побачити і почути легенду в своєму напрямку електронної музики
2. Всю ніч танцювати під треки, які ти знаєш, і, звичайно, почути нові роботи
3. Стати учасником незабутньої вечірки, приуроченої закриттю літнього сезону в твоєму улюбленому клубі Мантра

31 серпня - легендарний Oliver Huntemann на закритті літнього сезону в твоїй Мантрі! Не пропусти!

Міфи рясніють на півночі, коли справа доходить до techno ground zero, і вони відмовляються йти. Oliver Huntemann - один з небагатьох дітей півночі, який як вічність, додає елемент довіри до міфології. Звичайно, він не живе в засніженому лісі або на краю полярних океанів. Сонце іноді світить і в Гамбурзі. Проте, існує тенденція до гіпотермічного зниження жорсткої ефективності роботи Хантманна. Зображення холодильних складів, пустельних важких рослин і блакитної плоті не зовсім недоречні. Уламки німецького техно мерехтіли в його музиці, пронизаною переконливою логікою, жахливим дарвінізмом.

У «Brighter than the sun» англійський критик Кодво Ешун зображує місце народження Крафтверку, Дюссельдорф - як «Дельта Міссісіпі Техно». Треки Oliver Huntemann є лінійними, вільними від фантазії, чарівно прямими. Менше - більше, єдина розкіш - невеликий бруд.

У той час як орди німецьких продюсерів і ді-джеїв встановили свої сатнави для Берліна, Oliver Huntemann вирішив відправитися додому.

Його центр всесвіту - це північ. Гамбург, якщо бути точним. Тут він створює свою музику, і саме звідси він відправляється в світ.

Білі коріння Олівера Хантманна можна простежити до раннього техно. Як і багато його колег, його маршрут до техно зробив екскурсію по електро та рейву.

У 2014 році Oliver Huntemann створив свій власний лейбл Senso Sounds і агентство Kontrast Artists.

Huntemann, продюсер і співавтор, зробив ремікси для таких відомих виконавців як Chemical Brothers, Depeche Mode, Underworld.

З 2016 його резиденція в Уотергейті прекрасно запалює нічне життя Берліна, в той час як він продовжує грати в клубах і на фестивалях по всій планеті: від Warung в Бразилії і Rex Club в Парижі до фестивалю BPM в Мексиці, Strawberry Fields and Let Em Eat Cake в Австралії або Woogie Weekendв Каліфорнії.

У 2017 Oliver Huntemann випускає свій п'ятий альбом «Пропаганда». Шість довгих років пройшло з 4-го альбому Huntemann «Параноя», але не подумайте що це була перерва в його творчості, він був більш зайнятий, ніж коли-небудь.Схожі події

Happy // New 31 грудня 22:00, Пн Happy // New Київ, Будинок Одягу від 499 грн. Happy // New Вже не хочу 31 грудня Happy // New Будинок Одягу Придбати The Room New Year's Celebration 31 грудня 22:00, Пн The Room New Year's Celebration Одеса, Marlin від 700 грн. The Room New Year's Celebration Вже не хочу 31 грудня The Room New Year's Celebration Marlin Придбати Чотке Шоу 27 грудня 20:00, Чт Чотке Шоу Київ, Tao Event Hall від 200 грн. Чотке Шоу Вже не хочу 27 грудня Чотке Шоу Tao Event Hall Придбати Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати