31 серпня 2018, Пт. 23:00
Mantra Beach Club Одеса, Аркадія пляж , 15
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Чому варто піти на вечірку Oliver Huntemann?

1. Побачити і почути легенду в своєму напрямку електронної музики
2. Всю ніч танцювати під треки, які ти знаєш, і, звичайно, почути нові роботи
3. Стати учасником незабутньої вечірки, приуроченої закриттю літнього сезону в твоєму улюбленому клубі Мантра

31 серпня - легендарний Oliver Huntemann на закритті літнього сезону в твоїй Мантрі! Не пропусти!

Міфи рясніють на півночі, коли справа доходить до techno ground zero, і вони відмовляються йти. Oliver Huntemann - один з небагатьох дітей півночі, який як вічність, додає елемент довіри до міфології. Звичайно, він не живе в засніженому лісі або на краю полярних океанів. Сонце іноді світить і в Гамбурзі. Проте, існує тенденція до гіпотермічного зниження жорсткої ефективності роботи Хантманна. Зображення холодильних складів, пустельних важких рослин і блакитної плоті не зовсім недоречні. Уламки німецького техно мерехтіли в його музиці, пронизаною переконливою логікою, жахливим дарвінізмом.

У «Brighter than the sun» англійський критик Кодво Ешун зображує місце народження Крафтверку, Дюссельдорф - як «Дельта Міссісіпі Техно». Треки Oliver Huntemann є лінійними, вільними від фантазії, чарівно прямими. Менше - більше, єдина розкіш - невеликий бруд.

У той час як орди німецьких продюсерів і ді-джеїв встановили свої сатнави для Берліна, Oliver Huntemann вирішив відправитися додому.

Його центр всесвіту - це північ. Гамбург, якщо бути точним. Тут він створює свою музику, і саме звідси він відправляється в світ.

Білі коріння Олівера Хантманна можна простежити до раннього техно. Як і багато його колег, його маршрут до техно зробив екскурсію по електро та рейву.

У 2014 році Oliver Huntemann створив свій власний лейбл Senso Sounds і агентство Kontrast Artists.

Huntemann, продюсер і співавтор, зробив ремікси для таких відомих виконавців як Chemical Brothers, Depeche Mode, Underworld.

З 2016 його резиденція в Уотергейті прекрасно запалює нічне життя Берліна, в той час як він продовжує грати в клубах і на фестивалях по всій планеті: від Warung в Бразилії і Rex Club в Парижі до фестивалю BPM в Мексиці, Strawberry Fields and Let Em Eat Cake в Австралії або Woogie Weekendв Каліфорнії.

У 2017 Oliver Huntemann випускає свій п'ятий альбом «Пропаганда». Шість довгих років пройшло з 4-го альбому Huntemann «Параноя», але не подумайте що це була перерва в його творчості, він був більш зайнятий, ніж коли-небудь.Схожі події

Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Слава рейву! 19 жовтня 21:00, Пт Слава рейву! Кінопавільйон, Київ від 650 грн. Слава рейву! Вже не хочу 19 жовтня Слава рейву! Кінопавільйон Придбати Льоша Свік 20 жовтня 23:50, Сб Льоша Свік Palladium, Одеса від 300 грн. Льоша Свік Вже не хочу 20 жовтня Льоша Свік Palladium Придбати Rozhden 19 жовтня 23:50, Пт Rozhden Palladium, Одеса від 300 грн. Rozhden Вже не хочу 19 жовтня Rozhden Palladium Придбати