Оля Полякова

9 жовтня 2018, Вт. 20:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олі Полякової?

1. Побувати на ексклюзивному сольному концерті.
2. Подивитися на епатажні кокошники всіх видів і мастей.
3. Подарувати собі свято серед робочого тижня.

9 жовтня в Театрі музкомедії виступить головна блондинка країни - карколомна Оля Полякова. Не пропустіть найбільш драйвову подію осені!

Феєрична артистка незмінно збирає аншлаги на своїх концертах. Тільки уявіть: тричі зібрати повний зал Палацу Україна! Співачка провела найграндіозніший тур українськими містами, в якому було 63 концерти. Концерт три рази транслювали на головних телеканалах і особистому YouTube-каналі Олі Полякової.

І тепер ще один спеціальний концерт розкішна співачка, найкрасивіша за версією журналу Viva і найбільш довгонога за версією української публіки, Оля Полякова подарує одеситам і гостям міста.

Всі хіти, багато сюрпризів, нереальні постановки і тільки відмінний настрій чекають вас!

До зустрічі!

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Jazz Love Songs 27 жовтня 20:00, Сб Jazz Love Songs Дом Кино, Київ від 175 грн. Jazz Love Songs Вже не хочу 27 жовтня Jazz Love Songs Дом Кино Придбати