24-pay-mark Created with Sketch.

Оля Полякова. Все буде добре

26 жовтня 2023, чт. 18:00-21:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 ₴
від 300 ₴

Галерея

Про подiю

26 жовтня повертається: Оля Полякова оголосила про шоу в Палаці «Україна»

Концерт співачки з оновленою програмою «Все буде добре» відбудеться у «день Олі Полякової» - 26 жовтня. За концепцію шоу відповідатиме Герман Нєнов, який цього року став режисером від України на Євробаченні-2023 в Ліверпулі.

Після шаленого успіху нової 100% україномовної програми Олі Полякової «Все буде добре», яку вона тричі презентувала глядачеві з аншлагами в Києві у КВЦ «Парковий», а пізніше містами України та закордоном, виконавиця повертається на сцену палацу «Україна», аби представити оновлено шоу-продовження.

Концертна програма отримала однойменну назву хіта співачки «Все буде добре, Оля», що відкриває нову сторінку у творчості Полякової, та пронизана темою війни, щемливими кадрами з фронту, особистими історіями українських захисників. Усі попередні російськомовні хіти Полякової були не лише перекладені, а й трансформувалися – як музично, так і ідейно. Кожен концерт Олі Полякової — це емоційні гірки, де разом зі слухачем співачка проходить шлях від горя, болі та морального знищення до абсолютного відродження та катарсису.


Артисти

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати