24-pay-mark Created with Sketch.

Оля Полякова Королева ночі. Шоу на біс!

26 жовтня 2021, вт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 399 грн.
від 399 грн.

Про подiю

Шановні відвідувачі концерту Олі Полякової!

Захід проводиться в COVID-FREE форматі. Ознайомтесь з правилами доступу

Детальна інформація від організатора стосовно проведення концерту згідно діючих норм тут>>

Доводимо до вашого відома, що усі квитки, куплені раніше на концерт 26.10.2020р., дійсні на нову дату – 26.10.2021р. – на не потребують обміну.
Також, звертаємо вашу увагу, що вхід до зали здійснюється виключно за квитками зі штрих-кодами, інформаційний лист, який видавався на концерт у 2020 році не дає права на вхід на концерт.


Оля Полякова відіграє останній концерт в рамках шоу «Королева ночі» Вона завершує епоху «Королеви ночі» грандіозним виступом у київському Палаці спорту.


Чому варто піти на концерт Олі Полякової «Королева ночі. Шоу на біс» в Києві?

  1. Простір Палацу Спорту - відмінне місце для емоційного урагану під керуванням Олі Полякової.
  2. «Королева ночі» - аншлаговое супершоу, яке не можна пропустити.
  3. Зірка української сцени виконає всі головні хіти і здивує яскравими сюрпризами.

Оля Полякова з фінальним концертом «Королева ночі. Шоу на біс» в Києві

26 жовтня у Палаці Спорту - приголомшлива Оля Полякова з супер популярним концертом «Королева ночі. Шоу на біс»! Ефектне повернення самого масштабного і феєричного шоу вітчизняної сцени! Неможливо пропустити.

Замовте квитки вже сьогодні.

Революційне шоу «Королева ночі. Шоу на біс»: Оля Полякова на сцені Палацу Спорту

Вас чекає незабутня подія, гранд-шоу світового рівня. Над створенням програми «Королева ночі» рік працювало понад 700 професіоналів. Шоу увійшло в список рекордів України за кількістю світлових сцен в одній постановці (попередній рекорд, звичайно ж, теж був поставлений Олею Поляковою). Всі суперхіти суперблондинки - в одному грандіозному концерті!

"Королева ночі. Шоу на біс» - це:

  • приголомшливі королівські образи;
  • номера з небезпечними трюками;
  • рекордні рейтинги;
  • захват глядачів.

Гранд-шоу Олі Полякової - подія, яка дарує море яскравих позитивних емоцій і запам'ятовується надовго. НЕ пропустіть!

Де купити квитки на концерт Олі Полякової в Києві?

Швидко оформити квитки на концерт Олі Полякової в Палаці Спорту можна на Concert.ua. Квитки на бланках чекають вас в наших квиткових офісах.

Артисти

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати