Вир. Катастрофа в одній дії

1 листопада 2018, Чт. 19:00
театр ТЕО Одеса, Військовий спуск, 18
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Вир. Катастрофа в одній дії в Одесі - фото №1 Вир. Катастрофа в одній дії в Одесі
Вир. Катастрофа в одній дії в Одесі - фото №2 Вир. Катастрофа в одній дії в Одесі афіша
Вир. Катастрофа в одній дії в Одесі - фото №3 Вир. Катастрофа в одній дії в Одесі квитки

Про подiю

1 листопада в театральному просторі ТЕО відбудеться спектакль «Омут» - катастрофи на одну дію за мотивами п'єси Василя Сигарева.

«Якби Достоєвський жив у наш час, він писав би саме так» - так критики оцінюють творчість всесвітньо відомого драматурга Сигарева.

«Гіперреалізм його п'єс, доведений до межі, він схожий з моментальною фотографією: вона зауважує, фіксує життя по частинах, по крупицях і ця частина болюча. Самогубці, швидкі кримінальники, бомжі, вмираючі, засуджені, терористи - такі дійові особи п'єс Сигарева. Маргінали суспільства, колишні і нинішні ізгої, люди рідкісних професій становлять екзотику «нової драми». Герої і проблематика нагадують про петербурзький натуралізм середини XIX ст., про фізіологічні нариси того часу.

За чим варто сумувати сучасній людині? За нормальними людськими взаєминами, за втраченою душею. Ніякі гроші, ніякі речі не врятують, якщо людина втратила душу і здатність співпереживати ближньому. Сенс життя - в мрії, страшно, коли її немає. Навіть якщо вона ніколи не реалізується, головне, щоб вона була і щоб в людині жило прагнення до неї.»

«Друзі мої, просіть у Бога веселощів. Будьте веселі як діти, як пташки небесні. І нехай не бентежить вас гріх людей в вашому укладенні, не бійтеся, що затре він справу вашу і не дасть йому здійснитися, не кажіть: «Сильний гріх, сильне нечестя, сильне середовище погане, а ми самотні і безсилі, затре нас погане середовище та не дасть здійснитися благим справам». Біжіть, діти, від цієї зневіри!» Ф.М. Достоєвський

Актори: Галя Мігутська, Іван Макаренко
Режисер: Дмитро Костюмінський