Він і Вона

1 червня 2019, Сб. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Він і Вона»?

1. Тонкий гумор, іронія і парадоксальність ситуацій.
2. Калейдоскоп яскравих характерів.
3. Це історія - анекдот і притча одночасно.

Жінка і чоловік, таємниця любові і геній Чехова, - все це вас чекає в спектаклі «Він і Вона».

Антон Чехов - прекрасний письменник, який умів усіх своїх персонажів наділяти особливим шармом. У його творах розкриваються тонкі психологічні мотиви поведінки, оголюються людські думки і почуття. Розповіді, повісті та п'єси Чехова читаються ніби на одному диханні і залишають після себе масу душевних переживань. Приємний післясмак - питання до самого себе про моральні норми суспільства, причини власних вчинків і глобальному сенсі життя.

У постановці «Він і Вона» доля піднесе головним героям нелегкі випробування. Їм належить випробувати і радість, і смуток. Вся ця неймовірна палітра емоцій обернеться калейдоскопом парадоксів, іронії і каламбуру.

Тривалість вистави - 80 хвилин.
Режисер-постановник - Володимир Кудлінскій.

Приходьте на цю музичну романтичну історію бурхливих відносин між жінкою та чоловіком. Розкриємо таємницю любові разом!

Схожі події

Концерт органної музики 17 жовтня 18:30, Чт Концерт органної музики Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Концерт органної музики Вже не хочу 17 жовтня Концерт органної музики Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 жовтня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 жовтня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати Віденська Кава 18 жовтня 18:00, Пт Віденська Кава Луцьк, Волинський музично-драматичний театр від 80 грн. Віденська Кава Вже не хочу 18 жовтня Віденська Кава Волинський музично-драматичний театр Придбати