ON I ONA

18 травня 2019, Сб. 22:00
Клуб Picasso Львів, вул. Зелена 88
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

ON I ONA у Львові - фото №1 ON I ONA у Львові
ON I ONA у Львові - фото №2 ON I ONA у Львові афіша
ON I ONA у Львові - фото №3 ON I ONA у Львові квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт "ON I ONA"?

1. Ексклюзивний концерт групи On I Ona зі своїми хітами '' Точка G '', '' Від ілюзій '', '' Заворожи мене '', '' Де ми '' і ін.
2. Група, яка співає на мові любові у Львові!
2. У цей вечір ми створимо саундтреки почуттів і емоцій, яким місце в найсміливіших ілюзіях.

On I Ona - Cоюз двох харизматичних і талановитих артистів, за плечима яких довгий творчий шлях. Сольні виступи, музичні шоу, багато проектів - про хлопців не з чуток знають в українському музичному світі.

Музика On I Ona не має обмежень для слухача - легкість, свобода, чуттєвість, актуальність. Кожен знаходить в ній що то своє. Танцювальні ритми, плавні гармонії, приємні мелодії, що запам'ятовуються тексти, виразний і чуттєвий вокал, заряджає енергетика артистів.

On I Ona - це не просто дует, це сучасна нова українська музика. Музика про любов у всіх її проявах.

Ми - це deep house помножений на почуття.

Наші пісні «Від Ілюзій», «Точка G», «Де Ми», «Заворожи» підкорили перші рядки численних хіт-парадів радіостанцій.

Секрет цього простий: танцювальні мелодії, розбавлені лірикою, яскраві візуальні образи та історії, знайомі кожному.

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 16 липня 20:00, Чт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 16 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати