24-pay-mark Created with Sketch.

Onuka на фестивалі "V'YAVA Єднання"

24 травня 2024, пт. 20:30-21:30
Арт-завод Платформа Київ, вул. Якова Гніздовського 1а
від 900 ₴
від 900 ₴

Про подiю

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ГУРТУ ONUKA НА ФЕСТИВАЛІ V’YAVA ЄДНАННЯ!

ONUKA — український електро-фольк гурт створений Натою Жижченко та Євгеном Філатовим (THE MANEKEN). Його звучання — це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та українських народних інструментів.

БАГАТО СВІТЛА, ЯКІСНИЙ САУНД, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ АРТИСТ.

ONUKA першими змогли донести до широкої аудиторії багату спадщину української культури в контексті сучасної музики.

В основі програми виступу найулюбленіші хіти гурту всіх часів та пісні з його останнього четвертого альбому — «ROOM», який присвячений життю українців в умовах війни. Трек з альбому «PEREMOHA» потрапив до плейлисту EQUAL Global із майже мільйоном підписників, а ONUKA стала українською амбасадоркою Spotify Equal.

«Я з надією-таки сподіваюсь і вірю, що кожне прослуховування нашої музики наближає нас до перемоги і опосередковано, і буквально, бо музика єднає, музика зцілює, музика рятує, музика донатить і музика перемагає», — каже Ната Жижченко.

Line- up 24.05
ONUKA
PHIL IT
ТОНКА
KURS VALUT
HIDDEN ELEMENT
SI PROCESS


🗓️Коли?
24 травня, 20:30

📍Aрт- завод "Платформа" , вул Якова Гніздовського 1а (Магнітогорська, 1а ), метро Лісова, поряд знаходиться ТЦ Даринок
🧑‍🧒‍ найближчі укриття :
📌підземний перехід з пандусом на пр-ті Каденюка-вул В.Черчиля,
📌укриття в адміністративній будівлі на вул. Павла Полуботка 50,
📌укриття у житловому будинку на вул. Павла Полуботка 46/2,
📌підземний перехід з пандусом на станції метро Чернігівська.
📌підземний перехід на станції метро ЛісоваАртисти

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати