24-pay-mark Created with Sketch.

Onuka на фестивалі "V'YAVA Єднання"

24 травня 2024, пт. 20:30-21:30
Арт-завод Платформа Київ, вул. Якова Гніздовського 1а
від 900 ₴
від 900 ₴

Про подiю

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ГУРТУ ONUKA НА ФЕСТИВАЛІ V’YAVA ЄДНАННЯ!

ONUKA — український електро-фольк гурт створений Натою Жижченко та Євгеном Філатовим (THE MANEKEN). Його звучання — це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та українських народних інструментів.

БАГАТО СВІТЛА, ЯКІСНИЙ САУНД, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ АРТИСТ.

ONUKA першими змогли донести до широкої аудиторії багату спадщину української культури в контексті сучасної музики.

В основі програми виступу найулюбленіші хіти гурту всіх часів та пісні з його останнього четвертого альбому — «ROOM», який присвячений життю українців в умовах війни. Трек з альбому «PEREMOHA» потрапив до плейлисту EQUAL Global із майже мільйоном підписників, а ONUKA стала українською амбасадоркою Spotify Equal.

«Я з надією-таки сподіваюсь і вірю, що кожне прослуховування нашої музики наближає нас до перемоги і опосередковано, і буквально, бо музика єднає, музика зцілює, музика рятує, музика донатить і музика перемагає», — каже Ната Жижченко.

Line- up 24.05
ONUKA
PHIL IT
ТОНКА
KURS VALUT
HIDDEN ELEMENT
SI PROCESS


🗓️Коли?
24 травня, 20:30

📍Aрт- завод "Платформа" , вул Якова Гніздовського 1а (Магнітогорська, 1а ), метро Лісова, поряд знаходиться ТЦ Даринок
🧑‍🧒‍ найближчі укриття :
📌підземний перехід з пандусом на пр-ті Каденюка-вул В.Черчиля,
📌укриття в адміністративній будівлі на вул. Павла Полуботка 50,
📌укриття у житловому будинку на вул. Павла Полуботка 46/2,
📌підземний перехід з пандусом на станції метро Чернігівська.
📌підземний перехід на станції метро ЛісоваАртисти

Схожі події

SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати JAZZday на V’YAVA 16 червня 15:00, нд JAZZday на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ JAZZday на V’YAVA Вже не хочу 16 червня JAZZday на V’YAVA V’YAVA Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16 червня 15:00, нд суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Вже не хочу 16 червня суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати