24-pay-mark Created with Sketch.

ONUKA

27 серпня 2021, пт. 19:00
від 890 грн.
від 890 грн.

Про подiю

ONUKA у Києві! 27 серпня на локації КВЦ Парковий (Оглядовий майданчик) у Києві відбудеться сольний концерт популярного українського проєкту ONUKA.

Чому варто піти на концерт ONUKA в Києві?

  1. Перший сольний виступ проєкту цього року.
  2. Яскрава презентація потужного альбому
  3. Нові враження та справжні емоції від глибокої творчості ONUKA.

Великий сольний концерт ONUKA в Києві

27 серпня на Оглядовому майданчику КВЦ Парковий відбудеться перший у цьому році сольний концерт музичного проєкту ONUKA. Зірки вітчизняного електро-фольку готують масштабну презентацію нової платівки KOLIR. Яскрава подія подарує заряд потужної енергії та дозволить нарешті поспілкуватися з улюбленими артистами наживо. Не пропустіть!

Замовити квитки можна вже сьогодні.

Новий альбом KOLIR та головні треки попередніх років: спеціальна програма від ONUKA на сцені Оглядового майданчика КВЦ Парковий

Альбом KOLIR став справжнім відкриттям у дискографії гурту. «Він звучить так, як я «звучу» і відчуваю себе зараз», – говорить про новий реліз Ната Жижченко. Дійсно, платівку складають 10 треків, кожен з яких має особливу енергетику й музичні відтінки. Це і смілива композиція XASHI, і ліричний сингл СЕАНС, і написаний братом Нати 20 років тому трек SON. Платівку також прикрашає блискуча колаборація ONUKA й ДахаБраха: композиція UYAVY. А своєю улюбленою піснею в альбомі виконавиця називає трек TY, на створення якого надихнуло народження сина.

В цілому KOLIR став уособленням симбіозу першої, більш класичної платівки ONUKA та електронного альбому VIDLIK. Однойменний трек, а також відомі роботи Time, Misto також прозвучать на літньому концерті.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт ONUKA у Києві?

Замовляйте квитки на концерт ONUKA у Києві онлайн на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати