Небезпечні хлопчики

24 вересня 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Молоде подружжя Інна і Макс хочуть усиновити дитину. На шляху у них встають перешкоди з фінансових, житлових, психологічних труднощів, які знаходить в майбутніх батьків бюрократична машина.

Безглуздість ситуації посилюється появою неблагополучних братів чоловіка, групи китайців, які оселилися раптом в квартирі подружжя, і іншими кумедними нісенітницями, що виникають на кожному кроці. Але все буде гаразд! Герої гідно вийдуть з усіх делікатних ситуацій і покажуть приклад безжурного оптимізму в подоланні життєвих випробувань.

Спектакль був визнаний кращою режисерською роботою в антрепризі на театральному фестивалі в 2012 році. Вдячні відгуки глядачів, позитивна оцінка театрального співтовариства - яскраві позитивні емоції від перегляду вистави гарантовано!

Автор сценарію - Нік Ворок.
Режисер - Ованес Петя.
У ролях: Владислав Котлярський, Володимир Фекленко, Олександр Бобров, Олександр Якін, Юлія Самойленко.

Схожі події

VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019