Подію скасовано
14 грудня 2019, Сб. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Концерт Open Kids в Києві відбудеться 14 грудня 2019 р,

19.00, Палац культури КПІ

Open Kids - це перші підлітки в Україні підкорили шоу-бізнес, чий творчий шлях почався з 8-ми років, сьогодні ж група є мега-популярною серед дітей, підлітків та їх батьків. Учасники та номінанти музичних премій в Україні: M1 Music Awards, Yuna. Володарі музичних нагород, таких як: «Тінеджейрскій проект року» на премії «Реальна премія MusicBox», а в 2017 - «Головні герої», премія ru. tv, а два роки поспіль 2017 та 2018 - Nickelodeon Kids Choice Awards.

Їх концерти - це аншлаги, а пісні - мотивація для кожної дитини і підлітка. Їх називають найвпливовішою музичної поп-групою серед дітей і тінейджерів. Навесні 2017 року O pen Kids стали першою музичною групою, яка отримала золоту кнопку від YouTube, а на сьогоднішній день на офіційному каналі групи 2 МЛН передплатників.
На сьогоднішній день, Open Kids - єдина молода поп-група в Україні, яка створює якісний музичний продукт і є потужним тренд сетером серед дітей та підлітків.
Спільна відео-робота Open Kids і Quest Pistols Show на пісню «Крутіше всіх» зібрала більше 200 мільйонів переглядів, стала саунд-треком і гімном до популярного дитячого шоу на топ-каналі країни і була номінована в декількох категоріях музичних премій. А так же увійшла в топ-найбільше переглядаються робіт на YouTube в світі.

14 грудня Open Kids виступить в місті Київ з великим сольним концертом. Початок о 19:00, Палац культури КПІ.