24 листопада 2018, Сб. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Open Kids у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Open Kids?

1. Учасниці групи надихають своїм прикладом сотні тисяч дітей по всьому світу, закликають їх вірити в мрії, втілювати їх в реальність і змінювати цей світ на краще.
2. Нові пісні, гучні хіти, масштабні і професійні танці.
3. Яскраве повномасштабне вокально-танцювальне шоу від групи Open Kids. Тільки живий звук і живі емоції!

Найпопулярніша група серед дітей і підлітків - Open Kids - виступить з новою концертною програмою Magic Show by Open Kids.

Open Kids - це діти і підлітки, які з року в рік продовжують надихати своїх однолітків і молоде покоління на віру в себе і звершення своєї мрії! Саме в цьому році група задумала показати кожному глядачеві захоплююче Magic Show і надихнути кожну дитину повірити в свої сили, а найголовніше - це почати діяти вже сьогодні. Magic Show by Open Kids - це незвичайні трюки, фокуси і круті містичні постановки, які занурять глядача в неймовірні події, що відбуваються не тільки на сцені, а й навколо кожного гостя шоу!

Над шоу-програмою працює команда професійних ілюзіоністів "Magic Five", які є ще й популярними блогерами, чий канал налічує близько 2 млн підписників. Тому співпраця Magic Five і Open Kids - це поєднання сучасної магії і популярної музики, в результаті чого ви станете свідком абсолютно нового формату шоу! Для концерту створюються унікальні декорації, світлові рішення, готується лазерне шоу і несподіваний сценарій з використанням професійних танцювальних постановок. І, звичайно ж, ви почуєте нові треки, які встигли стати популярними, а для вас такими улюбленими.