Подію скасовано
9 грудня 2019, Пн. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Концерт Open Kids в Одесі відбудеться 9 грудня 2019 р,

19.00, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько

Open Kids - це перші підлітки в Україні підкорили шоу-бізнес, чий творчий шлях почався з 8-ми років, сьогодні ж група є мега-популярною серед дітей, підлітків та їх батьків. Учасники та номінанти музичних премій в Україні: M1 Music Awards, Yuna. Володарі музичних нагород, таких як: «Тінеджейрскій проект року» на премії «Реальна премія MusicBox», а в 2017 - «Головні герої», премія ru. tv, а два роки поспіль 2017 та 2018 - Nickelodeon Kids Choice Awards.

Їх концерти - це аншлаги, а пісні - мотивація для кожної дитини і підлітка. Їх називають найвпливовішою музичної поп-групою серед дітей і тінейджерів. Навесні 2017 року O pen Kids стали першою музичною групою, яка отримала золоту кнопку від YouTube, а на сьогоднішній день на офіційному каналі групи 2 МЛН передплатників.
На сьогоднішній день, Open Kids - єдина молода поп-група в Україні, яка створює якісний музичний продукт і є потужним тренд сетером серед дітей та підлітків.
Спільна відео-робота Open Kids і Quest Pistols Show на пісню «Крутіше всіх» зібрала більше 200 мільйонів переглядів, стала саунд-треком і гімном до популярного дитячого шоу на топ-каналі країни і була номінована в декількох категоріях музичних премій. А так же увійшла в топ-найбільше переглядаються робіт на YouTube в світі.

9 грудня Open Kids виступить в Одесі з великим сольним концертом. Початок о 19:00, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько.


Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Oscar New Year 17 грудня 19:00, Вт Oscar New Year Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Oscar New Year Вже не хочу 17 грудня Oscar New Year Одеський театр Опери та Балету Придбати