Опера «GAZ». Фільм-концерт

13 грудня 2019, Пт. 19:30
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №1 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві
Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №2 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві афіша
Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №3 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві квитки
Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №4 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві на concert.ua
Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №5 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві фото
Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №6 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві піти
Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві - фото №7 Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві дивитись

Про подiю

Опера «GAZ». Фільм-концерт у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-13 в 19:30 на локації Кінотеатр "Київська Русь", Київ.
Ви можете придбати квитки на Опера «GAZ». Фільм-концерт на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)ФІЛЬМ-КОНЦЕРТ

 • Режисер:

  Вірляна Ткач

 • Музика: Роман Григорів, Ілля Разумейко Хореограф: Симон Майєр

 • Тривалість:

  79 хвилин

 • Дія опери GAZ формації Nova Opera вибудовується навколо історії про вибух на футуристичній фабриці, що колись продукувала енергію для всього індустріального суспільства. Центральним образом художньої реальності є препароване піаніно – колишній пульт індустріального гіганта, який поєднував живе і техногенне в одній системі.

  У 2018 році режисерка Вірляна Ткач і композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко розпочали працювати над оперою-антиутопією GAZ. Показ попередньої версії опери відбувся у Мистецькому Арсеналі у листопаді 2018 року.
  Світова прем’єра опери-антиутопії відбулась у Києві в червні 2019, а європейська прем’єра - у вересневому  Відні в рамках фестивалю Musiktheatretage Wien. Вже наприкінці грудня оперу виконають у Нью-Йорку в театрі LaMaMa. Весь процес підготовки, зустрічей, репетицій, виступу фіксували betv  - невтомні Юлія Аппен та Ян Голуб відзняли багато унікального матеріалу. Тепер ми можемо побачити, як народжувалась опера та як відбулась прем’єра вистави.

Powered by Froala Editor

Схожі події

Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 2 Події Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 27.02 - 21.03.2020 Німе Кіно і Оркестр 15 березня 20:00, Нд Німе Кіно і Оркестр Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Німе Кіно і Оркестр Вже не хочу 15 березня Німе Кіно і Оркестр Будинок Кіно Придбати Німе кіно і Оркестр Німе кіно і Оркестр 2 Події Німе кіно і Оркестр 15.03 - 22.03.2020 Німе Кіно і Оркестр 22 березня 20:00, Нд Німе Кіно і Оркестр Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Німе Кіно і Оркестр Вже не хочу 22 березня Німе Кіно і Оркестр Будинок Кіно Придбати