Opéra HUB. Поргі і Бесс

4 травня 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Opéra HUB | Концертна постановка джазової опери Дж. Гершвіна «Поргі та Бесс» (англійською)

«Поргі та Бесс» – опера Джорджа Гершвіна в чотирьох актах і дев'яти картинах. Вперше була поставлена в 1935 році. Спершу не користувалася великим успіхом, але з 1950-х років почала завойовувати широку популярність в США, а згодом і в усьому світі. Музичний матеріал, обраний композитором для створення опери - різноманітний, заснований на джазових і блюзових мотивах, негритянському фольклорі та імпровізації.

Опера «Поргі і Бесс» – одна з вершин творчості Джорджа Гершвіна. Зовсім скоро ви зможете побачити концертну постановку опери у виконанні Opéra HUB у нашому Urban Music Hall.

Виконавці вокальних партій - лауреати міжнародних конкурсів:
Поргі - Су Жуй
Бесс - Катерина Мись
Кроун - Олександр Фочук
Спортінг Лайф - Михайло Газін
Сирина - Аліна Черкасова
Клара - Алена Любавіна

Інструменталісти - також лауреати міжнародних конкурсів:
Андрій Турбінський - фортепіано
Катерина Коршомна - скрипка
Михайло Ксіда - кларнет, саксофон

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019