OPERA VERA

6 вересня 2019, Пт. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

OPERA VERA у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Концерт оперної музики OPERA VERA (Опера справжня) ввібрав в себе твори, які ви не почуєте в Києві. На сцені симфонічний оркестр "Misericordia" і Академічний хор українського радіо подарують вам атмосферу свята та наповнить кожного світом надії та віри в найкраще.

Не пропустіть можливості доторкнутися до справжнього мистецтва, наповнитись радістю, щирістю, силою і бажанням жити.

Це і яскраві арії, ансамблі, і хорові сцени - геніальні оперні шедеври Дж.Верді і композиторів - веристів, тих, хто втілив в опері справжні емоції, переживання, всю правду життя. П.Маскань'ї, Р.Леонкавалло, У.Джордано, Дж. Пуччіні.
Трубадур, Сільська честь, Паяци, Андре Шеньє, Сестра Анжеліка.

Cолісти:
Заслужений артист України Сергій Ковнір (бас) – соліст Національної опери (Київ), San Carlo (Неаполь)
"Його потужний, впевнений і тембрально насичений голос у поєднанні з голлівудською зовнішністю і стриманим артистизмом завжди бере у полон слухачів...не тільки на київській сцені, а й на багатьох оперних майданчиках світу, серед яких Михайлівський театр у Санкт-Петербурзі, Ризька та Казанська опери, уславлена сцена Зальцбурзького фестивалю...театр San Carlo в Неаполі" - Лариса Тарасенко KYIV.DAY

Лауреати міжнародних конкурсів:
Юлія Алєксєєва (сопрано) – запрошена солістка Оперних театрів: Мальме, Мангейм, Рига, Тель-Авів.
Дарія Князєва (мецо-сопрано) – солістка Національної опери (Київ), Ерфурт.
Олег Злакоман (тенор) – соліст Національної опери (Одеса), запрошений солістом театрів - Київ, Львів, Харків, Астана, Кишинів.
Роман Страхов (баритон) – запрошений соліст Національної опери (Одеса, Львів)

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати