03 - 04 листопада 2018 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 95 грн.
від 95 грн.

Галерея

Оперний вікенд у Києві - фото №1 Оперний вікенд у Києві

Про подiю

Чому варто піти на фестиваль камерних опер "Оперний вікенд"?

1. Фестиваль "Оперний вікенд" унікальний за своєю специфікою: в Україні досі не було фестивалю камерних опер.
2. Ви матимете можливість побачити 4 різножанрові опери, познайомитися з творчістю 4 композиторів за 2 вечора.
3. Окрім гарної музики, цікавих ігрових сюжетів, напрочуд талановитих оперних артистів, оригінальних режисерських рішень буде можливість побачити костюмів професійних дизайнерів, що брали участь у фешен-показах.

«Оперний вікенд» – фестиваль камерних опер. Відбудеться в Києві 3 та 4 листопада (19:00). Локацією фестивалю стане Мала опера на Лук’янівці, де досі опери не виконувалися. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Фестиваль представить глядачам чотири оперні постановки, створені у співпраці українських молодих оперних режисерів та фешн-дизайнерів. В програмі поєднані опери класичного, романтичного періодів та ХХ століття. Всі постановки тривають не більше години та мають оригінальні режисерські рішення, стильне візуальне оформлення, зрозумілі сюжети. Музична складова кожної опери напрочуд цікава й різнопланова, адже на фестивалі представлять творчість композиторів різних країн (закордонні опери виконуватимуться українською мовою).

Автор ідеї, куратор проекту – Галина Дуб. Реалізовано спільно з культурно-мистецьким об’єднанням Hronotop.UA.

Вікове обмеження 12+

3 листопада

«Ріта» Гаетано Доніцетті (Італія);

Комічна опера.

Якщо ваша дружина готова за розбиту чашку зробити з вас лазанью… Необхідне рішуче і термінове втручання! Щоб приборкати вічно невдоволену і сварливу жінку потрібен… запеклий двобій. Ні, ні, не жіночий! Слід влаштувати батл двох «титанів» – колишнього і теперішнього чоловіка. За що вони будуть боротися? За право «здихатися» цієї Фурії! Комічна італійська опера Г. Доніцетті «РІТА» є наочним прикладом-рецептом як із норовливої дружини зробити люблячу і слухняну.

Постановка Лади Шиленко.

«Ведмідь» Ірини Губаренко (Україна) (мовою оригіналу).

Опера-жарт.

Композиторський опус був написаний ще 1989 року за однойменним літературним шедевром Антона Чехова, але сценічне втілення отримав уперше. Після смерті чоловіка вдовиця «з ямочками на щоках» поринає у скорботно-ностальгічний стан та ізолюється від світу. Її усамітнення порушує неочікуваний візит кредитора Смірнова, який вимагає негайно повернути борг покійного. Відмова поміщиці спричиняє затяжну суперечку, фінал якої закінчується зовсім неочікувано!Постановка Антона Литвинова

4 листопада

«Медіум» Джанкарло Менотті (США);

Містична трагедія.

«Любовний приворот», «змова на удачу та успіх», «гадання на картах», «віщування майбутнього», «зняття псування та пристріту» – і це ще не весь перелік послуг, який надає Мадам Флора. Клієнти у захваті від чудодійних сеансів у її маленькому «театрі спіритизму». І навіть не здогадуються, що вся «магія» Медіума – суцільний блеф, який допомагають їй створювати діти – Моніка і Тобі. Та одного дня щось пішло не за планом… Ворожка відчуває на сеансі присутність темних сил. Постановка Олександра Співаковського

«Бастьєн і Бастьєна» Вольфганг Моцарт (Австрія).

Ситком-опера.

Цей зінгшпіль Моцарт написав у 12-річному віці. Це комічна історія про двох закоханих, які не можуть порозумітися. Допомагати їм береться хитрий і мудрий знайомий Колас. Прообразом персонажа послужив віденський лікар-гіпнотизер Антон Месмер, на замовлення якого й була написана опера. Тож розплутувати все будуть чарівні слова Коласа – Дігі-дагі, шури-мури, хорум-харум, лірум-ларум. В сучасній режисерській інтерпретації події опери ототожнюються зі зйомкою фільму.

Постановка Дмитра Тодорюка

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Disco 80 27 липня 19:00, Сб Disco 80 Одеса, Стадіон Чорноморець від 200 грн. Disco 80 Вже не хочу 27 липня Disco 80 Стадіон Чорноморець Придбати