26 березня 2020, Чт. 14:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Київський театр «Тисячоліття» представляє гостро-соціальний проект - психологічну драму «Чучєло», що розкриває складні взаємини між підлітками і проблему «буллінга» в школі.

Постановка за однойменною повістю Володимира Железнікова

«Заради розваги хлопці цілять у жаб камінням, проте жаби помирають насправді». Плутарх

Вони вже не діти, але ще й не дорослі. Дерева перестали бути великими, але світ дорослих як і раніше незрозумілий і далекий. У юних душах киплять справжні пристрасті і почуття, але чи завжди ми, дорослі добре бачимо і знаємо - які вони, ці пристрасті і почуття? Хто придумав казку про безтурботне дитинство, отроцтво, юність? Чи не той, хто забув себе в ті далекі часи? Озираючись на шкільні роки і чесно вдивляючись в свої дитячі фотографії, можна згадати не тільки перший дзвінок, але і першу брехню, першу гостру несправедливість, не тільки останній дзвінок, а й першу зраду ...

Мало хто знає, що повість «Чучєло» автобіографічна. Володимир Железніков звернувся до теми жорстокості дітей зовсім не випадково. Він описав історію своєї племінниці, яка в школі взяла на себе чужу провину і стала об'єктом цькування однокласників. Учитель, який повинен був розібратися в конфлікті, в результаті потрапив до лікарні з інфарктом ... Цькування тривало кілька тижнів, поки не відкрилася правда.

Сам автор потім писав: «У «Чучєлі» мене цікавило, чи може одна людина, така ось маленька, ранима, незахищена, як Лєна, вистояти в екстремальній ситуації проти всіх. Потім в процесі роботи з'явилося бажання створити панораму життя підлітків, зрозуміти, з яких зерен зійшла ця поросль ».

Торкаючись цієї непростої теми, дуже доречно згадати слова письменника Альберта Лиханова: «Золотим часом дитинство стає на відстані прожитих років: ми забуваємо, наскільки воно драматично, складно, скільки таїть в собі образ і розчарувань. І може найбільш серйозне випробування, яке проходить людина, що зростає - випробування її гідності».

Ролі виконують:
Бессольцева Лена - Катрікадзе Рената, Котова Єлизавета
Бессольцев Микола Миколайович - Бурковський Володимир
Маргарита Іванівна - Анна Гарник
Сомов - Москаленко Данило, Бондар Антон
Залізна Кнопка- Боте Дарина, Москаленко Діана
Валька - Барвінок Артем
Шмакова- Гарбуз Дар'я
Попов- Каспаров Сергій, Бондар Антон
Кошлатий - Каспаров Сергій, Москаленко Данило
Васильєв - Дрівінскій Едуард
Діти в класі -
Чигринова Єлизавета,
Зуб Олена,
Котова Єлизавета,
Катрікадзе Рената,
Боте Дарина,
Москаленко Діана
У виставі беруть участь юні учні театральної студії «Тисячоліття» (ТСТ)

Вистава російською мовою
Тривалість - 1,5 години, з антрактом