Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди"

16 лютого 2020, Нд. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 380 грн.
від 380 грн.

Галерея

Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві - фото №1 Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві
Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві - фото №2 Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві афіша
Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві - фото №3 Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві квитки
Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві - фото №4 Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди" у Києві на concert.ua

Про подiю

Феєричне шоу fantasy рок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди» відбудеться на сцені Культурного Центру Freedom Hall . Вистава, яка з аншлагом пройшла у країнах Сходу та підкорила глядачів Дубайської опери, тепер в Україні.

16 лютого в Культурному Центрі Freedom Hall відбудеться феєричне шоу — Fantasy рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди», створена на авторську музику та оригінальну ідею композитора Михайла Брунського.

Нова постановка є інтерактивною трансформацією рок-опери «Орфей і Еврідіка назавжди», яку глядач уже міг бачити в оперних театрах України. Це неперевершена сучасна вистава з ексклюзивними інтерактивними декораціями та новітніми технологіями об’ємного відеоконтенту.

Взаємодія акторів з об’ємним відеозображенням протягом усього дійства створює ілюзію казкового простору та занурює глядача в давньогрецьку міфологічну історію кохання напівбога Орфея та лісової німфи Еврідіки.

Сучасний креативний відеоконтент здивує глядача і посилить емоційність сприйняття дії.

Автор музики — український композитор, Заслужений артист України Михайло Брунський — збагатив матеріал різноманітними музичними стилями, які з одного боку посилюють динаміку вистави та сучасність музичного шоу, а з іншого — дозволяють відчути всю повноту можливостей.

Крім музичних стильових симбіозів, різноманіття голосів також є справжньою родзинкою опери. У виставі зібрані сім унікальних голосів - від найбільш високого чоловічого tenor altino до найнижчого bas profundo.

Схожі події

Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Зроблені в Одесі Зроблені в Одесі 2 Події Зроблені в Одесі 50% на другий 19.02 - 20.02.2020 Кармен-сюїта 08 березня 18:00, Нд Кармен-сюїта Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 120 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 08 березня Кармен-сюїта Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Вій Вій 2 Події Вій 27.02 - 22.03.2020