Орфей і Еврідіка

28 березня 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Чому варто піти на «Орфея і Еврідіку»?

1. Подивитися одну з останніх опер Одеського театру.
2. Побачити сучасну інтерпретацію класичного твору.
3. Насолодитися оперою Крістофа Віллібальда Глюка.

Отже, дія постановки відбувається в майбутньому. Еврідіка померла від укусу змії. На кладовищі ми бачимо світлові кулі замість могил, саме в них укладені душі. Орфей прощається з коханою, але насправді він не може змиритися із втратою. З відчайдушним проханням він звертається до богів.

І ті відповідають згодою: Орфей може врятувати дружину, але за однієї умови. Він потрапить до ірреального світу за допомогою окулярів віртуальної реальності, знайде Еврідіку та зможе вивести її звідти тільки в тому випадку, якщо не подивиться на неї жодного разу.

Вхід до Світу померлих загороджують злі фурії. Страшні марення ввижаються Орфею. І все-таки силою мистецтва співак відкриває собі дорогу до підземного світу. Чи впорається Орфей з головною умовою, коли Еврідіка буде докоряти йому, що він розлюбив її? І що трапиться, якщо він все-таки зніме окуляри? Чи виявиться любов сильнішою за всі умови та перешкоди?

Лібрето Раньєрі де Кальцабіджі.
Режисер-постановник – Павло Кошка.
Тривалість вистави – 2 години (є антракт).

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! 12 липня 19:00, Нд Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Київ, Surf OLO Club від 200 грн. Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Вже не хочу 12 липня Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Surf OLO Club Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 15 липня 20:00, Ср Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Одеса, Літній театр від 200 грн. Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Вже не хочу 15 липня Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Літній театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020