Орфей і Еврідіка

15 серпня 2019, Чт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Орфея і Еврідіку»?

1. Подивитися одну з останніх опер Одеського театру.
2. Побачити сучасну інтерпретацію класичного твору.
3. Насолодитися оперою Крістофа Віллібальда Глюка.

Отже, дія постановки відбувається в майбутньому. Еврідіка померла від укусу змії. На кладовищі ми бачимо світлові кулі замість могил, саме в них укладені душі. Орфей прощається з коханою, але насправді він не може змиритися із втратою. З відчайдушним проханням він звертається до богів.

І ті відповідають згодою: Орфей може врятувати дружину, але за однієї умови. Він потрапить до ірреального світу за допомогою окулярів віртуальної реальності, знайде Еврідіку та зможе вивести її звідти тільки в тому випадку, якщо не подивиться на неї жодного разу.

Вхід до Світу померлих загороджують злі фурії. Страшні марення ввижаються Орфею. І все-таки силою мистецтва співак відкриває собі дорогу до підземного світу. Чи впорається Орфей з головною умовою, коли Еврідіка буде докоряти йому, що він розлюбив її? І що трапиться, якщо він все-таки зніме окуляри? Чи виявиться любов сильнішою за всі умови та перешкоди?

Лібрето Раньєрі де Кальцабіджі.
Режисер-постановник – Павло Кошка.
Тривалість вистави – 2 години (є антракт).

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Конотопська відьма Конотопська відьма 1 Подія Конотопська відьма 13.12 - 13.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 04.01.2020