Орфей і Еврідіка

20 червня 2019, Чт. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Орфея і Еврідіку»?

1. Подивитися одну з останніх опер Одеського театру.
2. Побачити сучасну інтерпретацію класичного твору.
3. Насолодитися оперою Крістофа Віллібальда Глюка.

Отже, дія постановки відбувається в майбутньому. Еврідіка померла від укусу змії. На кладовищі ми бачимо світлові кулі замість могил, саме в них укладені душі. Орфей прощається з коханою, але насправді він не може змиритися із втратою. З відчайдушним проханням він звертається до богів.

І ті відповідають згодою: Орфей може врятувати дружину, але за однієї умови. Він потрапить до ірреального світу за допомогою окулярів віртуальної реальності, знайде Еврідіку та зможе вивести її звідти тільки в тому випадку, якщо не подивиться на неї жодного разу.

Вхід до Світу померлих загороджують злі фурії. Страшні марення ввижаються Орфею. І все-таки силою мистецтва співак відкриває собі дорогу до підземного світу. Чи впорається Орфей з головною умовою, коли Еврідіка буде докоряти йому, що він розлюбив її? І що трапиться, якщо він все-таки зніме окуляри? Чи виявиться любов сильнішою за всі умови та перешкоди?

Лібрето Раньєрі де Кальцабіджі.
Режисер-постановник – Павло Кошка.
Тривалість вистави – 2 години (є антракт).

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати