Рок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди»

3 червня 2019, Пн. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на електронну рок-оперу "Орфей і Еврідіка назавжди"?

1. Електро-рок-опера - інноваційний жанр, який об'єднує відразу кілька напрямків музичного мистецтва.
2. «Орфей і Еврідіка назавжди» - легендарний міфологічний сюжет в оригінальному електронному огранюванні.
3. Ви побачите унікальне шоу світового рівня, аналогів якому не існує.

3 червня в 19:00 в Одеському національному театрі опери та балету відбудеться чудова подія - рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди»! Шоу, яке звучить в найкращих залах світу!

Зі сцени Ви почуєте неймовірний, кришталево чистий голос Орфея, таємничий спів Князя Темряви, чуттєве сопрано Еврідіки, яскраві голоси інших героїв. Отримаєте можливість побачити загадкову гру Фортуни та приспішників Князя Темряви, поринете у світ чуттєвого кохання та боротьби Добра і Зла! І все це у супроводі симфонічного оркестру та академічного хору!

Вишукана авторська музика у поєднанні з прекрасною режисерською постановкою та налагодженою роботою команди шедевральної рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди», залишить у Вашій пам`яті чудові враження після перегляду вистави.

Режисер-постановник Андрій Цар.
Співпродюсер компанія «Квартал-Концерт».
Генеральний продюсер музичного проекту Олена Брунська.

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати