Орфей і Еврідіка назавжди

7 серпня 2018, Вт. 19:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Орфей і Еврідіка назавжди в Одесі - фото №1 Орфей і Еврідіка назавжди в Одесі
Орфей і Еврідіка назавжди в Одесі - фото №2 Орфей і Еврідіка назавжди в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на електро-рок-оперу "Орфей і Еврідіка назавжди"?

1. Електро-рок-опера - інноваційний жанр, який об'єднує відразу кілька напрямків музичного мистецтва
2. «Орфей і Еврідіка назавжди» - легендарний міфологічний сюжет в оригінальному електронному огранюванні.
3. Ви побачите унікальне шоу світового рівня, аналогів якому не існує.

7 серпня о 19:00 в Одеському національному театрі опери та балету відбудеться чудова подія - рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди»! Шоу, яке звучить в найкращих залах світу!

Зі сцени Ви почуєте неймовірний, кришталево чистий голос Орфея, таємничий спів Князя Темряви, чуттєве сопрано Еврідіки, яскраві голоси інших героїв. Отримаєте можливість побачити загадкову гру Фортуни та приспішників Князя Темряви, поринете у світ чуттєвого кохання та боротьби Добра і Зла! І все це у супроводі симфонічного оркестру та академічного хору!

Вишукана авторська музика у поєднанні з прекрасною режисерською постановкою та налагодженою роботою команди шедевральної рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди», залишить у Вашій пам`яті чудові враження після перегляду вистави.

Автор ідеї та композитор Михаїл Брунський
Організатор Квартал Концерт, Олена Брунська.

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Біла акація Біла акація 1 Подія Біла акація 22.08 - 22.08.2018 Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати